Jak działa pralka Panasonic pianki

Panasonic Aquabeat pralki są podkładki automatyczne ubrania konsumentów klasy, które mają unikatowy piana sprzątanie cykl od początku normalne pranie pranie cyklu. Ta pianka mycia funkcja nie jest dostępna we wszystkich modelach przez Panasonic. W momencie publikacji ta linia pralek był sprzedawany tylko w Tajlandii, Oman, Malezji, Iranu, Singapur, Katar, Indonezja, ZEA, Wietnam, Indie, Filipiny i Kuwejt. Panasonic piankowe podkładki są dostępne w konfiguracji napełniane i top-loading.

Dodanie detergentu

Panasonic Aquabeat pralek z funkcją mycia pianki wyposażone są w szufladzie dozownik przeznaczony do użytku z płynnych detergentów, bleach i płyn zmiękczający. Można użyć detergentu w proszku wstawiając go bezpośrednio w bin umyć, ale akcję piany nie zostanie utworzony, chyba że używasz płynnych detergentów, umieszczając ją specjalnie w szufladzie dozownik.

Pianki dysza

W przeciwieństwie do innych pralek tej linii Panasonic pralek jest zaprojektowany z dyszy pianki odrzutowiec. To dysza działa, aby przekształcić gęsta piana płyn do prania. Położenia dyszy jest w górnej części bębna pralka, tak, że piana, jest tworzony, spada na pranie.

Pianka do mycia cyklu

Cykl prania pianki jest pierwszą częścią cyklu prania na tym komputerze. Dysza pianki odrzutowiec zamienia detergentu pianki dla tego cyklu. Ze względu na konstrukcję dyszy pianki odrzutowiec pianki wychodzi bardzo skoncentrowany. Celem tego cyklu jest wnikają włókna pranie do usuwania kurzu i brudu, który jest głęboko w pralnia pozycji.

Aquabeat mycia i płukania

Funkcja spieniania jest w Panasonic Aquabeat pralki; ale Aquabeat jest również nazwa specjalny cykl na maszynach. Aquabeat cykl prania aktywuje dolnym mieszadłem do usuwa kurz i brud, który podniósł pianka do mycia. Po tym rozpoczyna się cykl płukania Aquabeat. Tej części utworów cyklu prania pozbyć się resztki detergentu składników, które można dostać w lewo w tkaniny. Od skoncentrowanego pianka działa głęboko w włókna, cykl Aquabeat działa usunąć wszelkie resztki pozostałości po nim, że brakuje regularny cykl mycia i płukania.