Jak wobec wzdrygnąć się mój iPod muzyki

Jak wobec wzdrygnąć się mój iPod muzyki

iPody mają wiele funkcji, z gry do kalendarzy. Jednak większość iPody są nadal używane głównie do muzyki, i to jest łatwy wobec umieszczać w górze twój nowy iPod jako odtwarzacz muzyki. Większość iPody pochodzą z sześciu miesięcy lub jednego roku zbudowany w gwarancji, i można kupić rozszerzonej gwarancji na pokrycie przyszłych naprawy lub wymiany.

Instrukcje

• Włącz komputer i Pobierz za darmo iTunes ze strony do pobrania Apple, jeśli już nie masz. Macs przyjœæ rezygnowaæ zbudowany iTunes, ale PC użytkowników należy pobrać go ręcznie. Aby uzyskać najlepsze wyniki z pewien nowy iPod pobieranie najnowszych aktualizacji iTunes i zainstalować go.

• Podłącz kabel USB, który przyszedł z iPoda do dolnej części iPod i portu USB na komputerze. Za pomocą portu USB bezpośrednio na Twój komputer, zamiast koncentratora, aby uzyskać najlepsze wyniki. Poczekaj chwilę do komputera, aby rozpoznać iPod. iTunes automatycznie otworzy się domyślnie.

• Kliknij ikonę odtwarzacza iPod w pasku po lewej stronie iTunes, jeśli okienko nie jest automatycznie wyświetlany. Wobec umieszczać w górze pewien nowy iPod, masz dwie opcje do wprowadzenia muzyki na iPodzie. Jeden jest automatycznie synchronizować z komputerem, który będzie zawsze umieścić wszystkie utwory z biblioteki iTunes na iPoda za każdym razem to jest zatamowany. To jest najlepszym rozwiązaniem, jeśli można często kupić nową muzykę z iTunes store i używać tylko jednego komputera. Jeśli masz wiele komputerów, które można podłączyć iPod do, wybierz "Zarządzaj muzyką ręcznie."

• Umieścić muzykę na iPod ręcznie Jeśli wybrałeś do ręcznie Zarządzaj muzyką. Przejdź do biblioteki iTunes, lub muzyka teczka u twój rachmistrz i przeciągnąć i upuścić foldery, które chcesz w ikonę iPoda w iTunes lub na pulpicie. Może to potrwać od kilku minut do godziny, jeśli transferujesz wiele plików.