Jak podpiąć grill gazu do domu

Jak podpiąć grill gazu do domu

Grillowaniu napędzanych gazem wykorzystania paliwa płynny propan lub gaz ziemny. Systemu gazowego dostępne w Twoim domu dyktuje typu grill, który należy kupić aby podłączyć się do linii głównej, chociaż połączenia są zasadniczo takie same. Taras lub patio już mogą być wyposażone linii gazu podłączone do głównego systemu i przeznaczone do grilla. Jeśli nie, skonsultować się z technik licencjonowanych gazu, który można zainstalować jeden dla Ciebie. Wiele państw zabraniają uruchomienie linii gazu do-it majsterkowiczów. Z linii w miejscu twój grill łączy i jest gotowy do gotowania w kilka minut.

Instrukcje

•Zamień dopływ gazu w linii głównej, przed połączeniem z grilla. Jeśli domu korzysta z gazu ziemnego, dopóki jest pod kątem prostym do linii kolei dźwignię na zawór w górnej części linii. Dla systemu propan obrócić pokrętło zegara dopóki mocno.

•Attach jeden koniec węża flex do linii oddział gazu na patio lub taras. Gazu ziemnego systemy wykorzystują system połączenia bagnet styl, że zakręty pół włączyć do blokady części razem. Propan węże użyć złącza Darmowe zwrotnym, które skręcają zegara namierzyć linii gazu.

•Fasten drugi koniec węża flex do węża dostarczane z grill gazu.

• Przygotowaç odpowiednie rozwiązanie w plastikowej squirt butelkę z danie płynne mydło i woda. Wstrząsnąć butelką do tworzenia piany.

•Otwórz linii gazu w zawór odcinający do wydania paliwa do linii oddział gdzie grill jest teraz podłączone.

•Squirt mydłem na obu końcach węża flex, gdzie łączy się z linią oddział i wąż grill. Wyłączyć gaz natychmiast, jeśli widzisz szybkiej propagacji lub zapach zapach siarki jak. Odłącz wąż flex i zacząć od nowa.