Jak pozbyć się co Mud gniazda jaskółek

Jak pozbyć się co Mud gniazda jaskółek

Jaskółka gatunków, takich jak barn swallow i jaskółka rdzawoszyja, często założyć sklep na konstrukcje zbudowane przez człowieka. Czy to jest stodoła, budynek gospodarczy dom lub innych, jeśli daje wystarczające schronienie dla ptaków, mogą zdecydować się budować swoje gniazdo na to. Jaskółki używać błota do swoich gniazd. To gleby nieruchomości, a w połączeniu z ich odchody i gniazdo błędy, może mieć problem na ręce. Aby zniechęcić jaskółki zagnieżdżanie na nieruchomości, włączenie środków wykluczania i przestraszyć Metoda.

Instrukcje

•Barricade dostęp do możliwych miejsc gniazdowania. Góra z włókna szklanego panelu od zewnętrznej krawędzi okapu domu do ściany. Ukośne panel sprawia, że niemożliwe dla ptaków do chronionej powierzchni domu i może stymulować je do gniazda gdzie indziej. Użyj siatki ptak o otworach nie większych niż 1 cal jako alternatywa.

•Umieścić metalowe zęby, które wystają w różnych kierunkach, na półki swojego budynku, gdzie ptaki mogą wylądować. Gdy ptaki pochodzą w pobliżu kolców, zauważają one nie ziemi, a może przenieść.

•Myj od muddy buildup z domu na bieżąco. Błota może wskazywać na początku gniazdo jaskółki. Za pomocą węża z wodą do czyszczenia zewnętrznych ścian domu. Bo jaskółki mogą myśleć, że ulewa zniszczył ich początku gniazdo, oni mogą go odbudować. Jeśli tak, umyć gniazdo od ponownie zniechęcić ptak i aby go przenieść.

•Umieścić replika drapieżnik zwierząt w pobliżu wspólne połknąć zagnieżdżanie obszarów. Fałszywe fox lub sowa może odstraszyć jaskółki. Przenieść maniak do różnych obszarów regularnie, bo inaczej ptaki mogą rosnąć przyzwyczajeni do niego.

•Kawalki się paski folii, które są około 1 cala szerokości i długości 12 cali. Taśmie kawałek liny do każdej folii, taśmy i dołączyć go do domu w pobliżu możliwe obszary zagnieżdżenia. Wiszące folia mieni się w słońcu i jego migotanie straszy od jaskółki. Jako alternatywę użyć taśmy handlowe ptak.

Ustaw się gaz wybuchające urządzenia strasz połyka. Głośny dźwięk podobny do bomby wybuchające urządzenia odstrasza ptaki i może zachować je od nadchodzący w tył. Jako alternatywę wyjść na zewnątrz, bang na patelni z łyżką i głośno krzyczeć, by odstraszyć ptaki.

Porady & ostrzeżenia

  • Połączyć jaskółka odstrasza metody, aby uzyskać najlepsze rezultaty; Jeśli jedna metoda nie jest skuteczne, inny może działać.
  • Jaskółki są chronione zgodnie z prawem stanowym i federalnym. Zabijanie, odłowu i krzywdzenia lub niszczenia ich gniazd skonstruowanym, jest nielegalne.