Jak śledzić telefonów Net10

Net10 jest telefonii komórkowej, który oferuje nie kontrakt, pre-paid plany. Telefony, które oferuje Net10 wyposażone są w nowoczesne funkcje, takie jak SMS-y i dostęp do Internetu. Jeśli chcesz śledzić telefonu Net10, najlepszym sposobem na to jest z aplikacji, który jest do pobrania prosto na swój telefon. Ten wola dawać ty kawałek umysłu w przypadku zgubienia lub kradzieży telefonu.

Instrukcje

• Otwórz przeglądarkę w telefonie Net10 lub otwórz przeglądarkę na komputerze domowym. Jeśli możesz pobrać formularz aplikacji komputer musisz zrobić z telefonu podłączony do komputera za pomocą kabla danych.

• Zrewidować pod kątem apps sklepów i przejdź do sklepu oferuje do pobrania aplikacji. Istnieje wiele śledzenia wolna apps dostępne.

• Zrewidować pod kątem zastosowań w magazynie aplikacji holowanie i do pobrania jednej kopii zapasowej aplikacji. Większość z nich będzie działać w podobny sposób, przy użyciu sygnału Wi-Fi, Bluetooth i GPS śledzenie telefonu.

• Zainstalować aplikację do telefonu i uruchom ponownie telefon, gdy aplikacja jest pobrany skonfigurować program. Teraz można monitorować telefonu Net10 bezpośrednio ze strony głównej aplikacji.