Jak rozwiązywać problemy z Briggs idealna Stratton

Jak rozwiązywać problemy z Briggs idealna Stratton

Briggs i Stratton jest jednym z największych producentów mały silnik w Ameryce Północnej. Można znaleźć ich silniki na wszystko z myjki ciśnieniowe do kosiarki. Trzy najczęstsze problemy z małych silnikach obracają się wokół ich podstawowych potrzeb: paliwa, iskra lub zapłonu i powietrza. Chyba że napraw są w porządku, upewnienie się, że kosiarki Briggs i Stratton ma te trzy elementy będzie rozwiązać większość problemów i ci na drodze do zakończenia swojej pracy.

Instrukcje

•Sprawdź ustawienie przepustnicy, jeśli twój kosiarka nie można uruchomić lub nie działa prawidłowo. Dla wyjścia, przepustnicy zazwyczaj powinny być zestaw aż do ustawienia dusić, chyba, że silnik jest już ciepło, w przypadku pełni otwartego mogą najlepiej. Skoryguj w razie potrzeby i spróbuj ponownie uruchomić.

•Sprawdź zbiornika gazu. Jeśli zdarza się być przezroczyste plastikowe, należy sprawdzić poziom paliwa dość wyraźnie po stronie zbiornika. Jeżeli jest ona niższa niż 1/2 cala głębokości, dodać paliwa i spróbuj ponownie. Dla zbiorników nieprzezroczyste zdjąć pokrywę i świecić latarką do zbiornika; do sprawdzania poziomu paliwa nie użyć zapalniczki, mecz lub innego źródła zapłonu. Również szukać brudu, liści i innych resztek, które mogą blokować port w dolnej części zbiornika. Usunąć je z długie, cienkie listewki, lub innych kij. Badanie silnika znowu wobec zobaczyć jeśli ono wola wzdrygnąć się.

•Sprawdź dla zawór odcięcia na linii elastyczne paliwa, pochodzących z pod zbiornik. Również szukać żarówka podkład i naciśnij go kilka razy do premiera silnika. Badanie silnika aby zobaczyć jeśli ono wola wzdrygnąć się.

•Wyjąć i czyszczenia filtra powietrza. Te znajdują się na dachu lub boku kosiarek. Istnieją dwie podstawowe konfiguracje. Na starsze silniki Briggs i Stratton filtr powietrza jest w prostokątnej metalowej tacy z pokrywą, która ma z płaskim łbem w jego centrum. Odkręć śrubę z śrubokręt i czyścić filtr pianki z lakową lub inne delikatne rozpuszczalnika. Ścisnąć go, niech się suche i wymienić filtr i pokrywy, zastępując śruba śrubokręt.

Dla drugiego stylu Znajdź na stronie silnika, klapki otwarte, Usuń z tworzywa sztucznego połowów i czyścić filtr pianki. Usunąć i zastąpić filtr papierowy filtr o tej samej wielkości. Spróbuj ponownie uruchomić silnik.

• Wyciągnąć gumowy z końcem świecy zapłonowej. Umożliwia usuwanie świecy zapłonowej z silnika klucz do świecy zapłonowej lub głębokie gniazda. Czysty czarny wtyczki z rozpuszczalnikiem i szczotką drucianą. Zamień kredowy białą powłokę na końcówki wtyczki źle zanieczyszczona lub wtyczki. Zamień wtyczkę przekręcając go z powrotem do otworu oraz skręcanie z klucza. Nie dokręcać zbyt mocno, który crackuje ceramicznych.

Porady & ostrzeżenia

  • Silniki, które nie reagują na te kroki wymagają poważniejszych napraw. Chyba, że jesteś doświadczony silnik mały mechanik, skonsultować się z profesjonalnych porad, lub instrukcji napraw przed dokonaniem naprawy bardziej rozległe.