Jak na pokrycie dziury szamba pod dom

Wszystkich gospodarstw domowych ścieków wypływa kanalizacji Rury drenażowe do głównego spustu znajduje się poza domem, gdzie wchodzi miasto miejskiej kanalizacji. Jeśli masz linię kanalizacji, takich jak z toalety, a następnie usuń toalety, może masz linię kanalizacji pod dom, w którym muszą być zamknięte. Zostawiając otwarte okno wiersza pozwala kanalizacji nieprzyjemne i niebezpieczne gazy do wznoszą się do domu, lub gruzu może zablokować go. Pokrywającą dziurę otwarty kanalizacji wymaga tylko wybór odpowiedniego rozmiaru WPR.

Instrukcje

•Dostęp otworu kanalizacji w domu do piwnicy lub indeksowania w domu w pusta przestrzeń. Środek górnej części otworu otworu kanalizacji przy pomocy taśmy mierniczej do ustalenia odpowiedniej wielkości średnicy dla WPR. Zapoznaj się z pomiaru do sprzętu lub majsterkowanie sklepu i kupić czapkę rur kanalizacji, który pasuje do rury.

•Otwórz pakiet Kit i zebrać kwotę, która jest wielkości ćwierć. Roll piłkę między rąk do pracy to w długi, cienki pasek. Owiń pasek wokół gwintowaną koniec WPR i dociśnij ją palcami. Rolki inny ciąg programu putty, jeśli potrzebne aż to jest wokół całego obwodu. W razie potrzeby można owinąć tematy z hydraulik taśmę zamiast przy użyciu putty.

•Włożyć koniec pokrywie wewnątrz otwarta rana otwór i kolei zegara za pomocą dłoni dopóki jest napięty. Kilka czapki pasuje na zewnątrz rury zamiast przesuwne do niego.

•Umieścić klucz wokół placu post na pokrywie i mocno zacisnąć szczęki. Twist cap jeszcze jeden lub dwa zamienia się za pomocą klucza do uszczelniania go całkowicie.

Porady & ostrzeżenia

  • Można również podłączyć otwarta rana otwór przy użyciu stożkowym kształcie korki plastikowe czy drewniane. Po prostu włóż mniejszych kończą się do otwartego otworu i dotknij go mocno na miejscu za pomocą młotek gumowy, aż będzie mocno.