Wskazówki, jak rosną pomidory w Kalifornii

Pomidory smaku pyszne w różnych rodzajach kuchni, a także zdrowych przeciwutleniaczy i witamin. Pomidory rosną dobrze w ciepłe, letnie pogody, ale California rozciąga się tak daleko na północ i południe że odpowiednie pomidor rośnie czas waha się w tym państwie. Ogrodnicy w Kalifornii można użyć kilka specyficznych dla obszaru wskazówki aby zmaksymalizować ich produkcji pomidorów.

PH gleby

Według Narodowego stowarzyszenia ogrodnictwo pomidory wolą gleby o pH między 6.0 i 6,8. Ogrodnictwo sklepy sprzedają pH badania zestawów, które ogrodnicy można użyć do sprawdzenia pH gleby. W Państwa zachodnie wybrzeże, takich jak California gleba ma tendencję do pH powyżej się idealnym rozwiązaniem dla pomidorów. Krajowe Stowarzyszenie ogrodnictwo zaleca dodanie siarki do obniżenia pH gleby, jeśli jest powyżej 6.8.

Ilości promieni słonecznych

Pomidory wymagają co najmniej sześć do ośmiu godzin słońca dziennie, według Narodowego stowarzyszenia ogrodnictwo. Plantatorów w gorącej obszarów Południowej Kalifornii można uciec z mając tylko sześć godzin światła słonecznego na ogrodach pomidor, ale plantatorów w umiarkowanym obszarów przybrzeżnych lub chłodniejsze obszary północnej Kalifornii będzie miał najlepsze wyniki, jeśli one upewnić się roślin pomidorów na danym obszarze z pełnym słońcu. Zgodnie z University of California w Davis najciekawszy obszarach Kalifornii są obszary z ekspozycji do San Francisco Bay, północnych obszarach przybrzeżnych i dolinie górskich tym Eureka, Santa Cruz i Oakland.

Odmian pomidora

Różne odmiany pomidorów rosną najlepiej w różnych klimatach. Jednak na University of California w Davis mówi, że niektórych odmian pomidorów rosną dobrze całej Kalifornii, łącznie z sungold, duża czerwona wiśnia, żółty gruszka, mistrz hybrydowy VFNT i na początku wybrać hybrid VF. Szybko wybrać VFNT, super stek VFN i wczesną hybrydę dziewczyna VFF producentów rośnie najlepiej w gorących części Kalifornii, które mają temperatury do 95 stopni, takich jak obszary na południe od Santa Barbara, Los Angeles i San Diego.

Rozrusznik roślin

Ogrodników, którzy chcą rozpocząć pomidory najwcześniej jak to możliwe w fajnych miejscach można rozpocząć growing je przed ostatni mróz i następnie przenieść je poza po to zatrzymuje się zamrożenie poza.

Oszczędność miejsca

Zaoszczędzić miejsce w małym ogrodzie pozwalając pomidory rosną w górę na kratach, zgodnie z zaleceniami Narodowego stowarzyszenia ogrodnictwo. Trejaże pozwalają również ogrodnicy roślin pomidorów bliżej razem, co oznacza więcej roślin na małym obszarze. Do krata pomidory, owinąć swoje oddziały w okolicy: krata, jak rosną, aby pociąg im rosnąć w górę. Koszyk okrągły drut wokół pomidory pomoże również trzymać je w pozycji pionowej.