DIY aluminium ogrodzenia panele na ściany oporowej

DIY aluminium ogrodzenia panele na ściany oporowej

Ogrodzenia aluminium może zapewnić środek bezpieczeństwa dla Twojego domu, zapewniając atrakcyjną barierę wokół stoczni. W większości przypadków ogrodzenia aluminium jest zabezpieczone przez umieszczenie ogrodzeniowych wewnątrz wypełnione betonu dziury w ziemi. Jeśli masz konkretne ściany oporowej wzdłuż linii własności, jednak to może nie być możliwe. Zamiast tego musisz zainstalować ogrodzenie na ścianie.

Instrukcje

•SprawdŸ znaki na mur oporowy do oznaczania lokalizacji ogrodzeniowych. Wykonaj instrukcje producenta dotyczących odstępów postów.

•Drill otwór 3 cale szerokości i 4 cali głęboki pod mur oporowy na każdy znak z rdzeniem wiertła. Można wypożyczyć Wiertnica z działalność wypożyczalnia sprzętu. Nosić okulary ochronne i uszu podczas wiercenia otworów.

•Włożyć ogrodzenia post do pierwszej dziury. Wyboru na pion (pionowo prosto) z poziomu i przesuń podkładki do otworu między post i betonu, w razie potrzeby.

•Umieścić hydrauliczne zaczynu w otworze słupek aż do połowy pełna. Ponownie sprawdzić post na pion, a następnie pozwolić zaczynu ustawić na czas określony na opakowaniu.

•Wyjąć podkładki, umieszczony w otworze i Zakończ, wypełniając ją z zaczynu. Zestaw z resztą posty w ścianie, przy użyciu tego samego procesu i pozwalają zaczynu ustawić na czas określony na opakowaniu.

•Zainstalować ogrodzenia aluminiowe panele do postów. Panele są wykonane do replikowania ogrodzenia kute, z przewagą jest lżejsze i tańsze niż kutego żelaza. Panele ogrodzeniowe są dostępne w różnych wykonaniach i można znaleźć w sklepie domu poprawy, lub firm, które sprzedają ogrodzenia i związanych z nimi produktów. Tak precyzyjne instalacji zależy od modelu i producenta, Przeczytaj instrukcje dostarczone z ogrodzenia. Jednak nawiasy często są dołączone do ogrodzenia, które są używane do łączenia szyn na panele ogrodzeniowe do postów.