Usunięcie tapety wklej z Łyżeczki

Usunięcie tapety wklej z Łyżeczki

Pro Solution

Fosforan sodu (TSP) jest wysoce rozpuszczalny w wodzie soli, które zostały wykorzystane przez wiele lat przez malarzy do czyszczenia ściany przed malowaniem. TSP w zasadowym cechy sprawiają, że skuteczny środek czyszczący, w stanie usunąć większość materiałów, łącznie z lakową. W przeciwieństwie do wielu gospodarstw domowych mydła i detergentów to można bezpiecznie łączyć z bleach oczyścić i zabić grzybów i pleśni na powierzchni. Ponieważ pleśń często rośnie pod tapety, łyżeczka wydaje się być idealnym rozwiązaniem dla zadanie usunięcie tapety wklej, ale jak każdy, kto kiedykolwiek wykorzystał to wie, charakter żrący sprawia, że pewne środki ostrożności i preparaty niezbędne. Ochrona oczu, długie rękawy i gumowe rękawice są konieczne, gdy za pomocą Łyżeczki i powinny być używane tylko w dobrze wentylowanym miejscu. Przypadkowego połknięcia lub drogi oddechowe powinny wymagać natychmiastowej pomocy medycznej. W kontakcie z kwasami tworzy kwas fosforowy, śmiertelnie zatruć, więc nigdy nie jeść lub pić podczas przy pomocy Łyżeczki lub używać go w pobliżu środki czyszczące na bazie kwasu jak kwasu solnego.

Decyzja o wykorzystaniu TSP

Podczas gdy nowoczesne tapety ogólnie ma klej, który jest łatwy do skórki, stosując nawet ten papier przez ściany, które mają nie rozmiarze lub istniejące papieru może przedstawić wyzwania Kiedy remontowo. Przed skorzystaniem z silnych środków chemicznych takich jak łyżeczka, to mądry, aby spróbować najpierw kilka technik staromodny. Tapeta parowce, dostępnych w wypożyczalni zbytu może pomóc obrać liniowej papiery i resztki papieru---oni można również skrócić zadanie usuwania dokumentów starym stylu znacząco. Po usunięciu papieru, klej luźne i resztki powinny zostać usunięte z surowca płuczce jak trwałe plastikowe papierem ściernym, bloki sprzedawane w sklepach dostaw farba lub tynkarz nóż. Celem jest, aby usunąć jak najwięcej kleju (który płatki łatwo kiedy suche) od ściany przed dodanie wody i tworzenia bałagan lepki. Jeśli jest jeszcze warstwę kleju, może chcesz spróbować czyszczenia z Łyżeczki.

Wykorzystania i środki ostrożności

Bo TSP jest tak żrący, inne detergenty się TSP-PF (fosforan wolny wersja łyżeczki) i innych środków czyszczących ściana powinna być sądzona przed skorzystaniem z Łyżeczki. Po dokonaniu decyzji, jednak powierzchni drewna i tkaniny powinny być zamaskowane z wodoodporne tkaniny kropla aby uniknąć plamienia (łyżeczka można rozpuścić lakier, zbyt). Mieszanie kierunkach na etykiecie należy przestrzegać dokładnie i powinny być dodane wybielacza (ponownie jak etykieta nakazuje) zabić wszelkie pleśni. Powierzchnie powinny być czyszczone od dołu unikać pozwalając kapie siedzieć na powierzchni. Szorować powierzchnie za pomocą miękkiej szczotki lub gąbki celulozowe poluzować wklej i postępuj zgodnie z dołu miękką szmatką i krystalicznie czystej wodzie złapać kapie, zanim mogą one wyrządzić żadnej szkody; nigdy nie czysty na poziomie oczu jako rozwiązanie może wchodzić na skórę lub oczy. Po zakończeniu, ściany powinny być całkowicie spłukane ponownie z czystą wodą, aby usunąć wszelkie pozostałości. Każdy, kto korzysta z Łyżeczki należy umyć ręce i twarz przed jedzeniem lub kontynuowaniem dekorowanie zadań.