Jak zastosować poszycie kratownice

Jak zastosować poszycie kratownice

Poszycie, lepiej znany jako sklejki, jest materiał, który obejmuje belek dachowych i kratownic. Poszycie zapewnia stabilnej powierzchni, na których można zainstalować materiałów mety-pokrycia dachowe. W zależności od lokalizacji i lokalnymi kody może być nieco inne wymagania dotyczące instalowania poszycie. Większość kodów za pomocą tych samych standardów. Odpowiednie narzędzia i wskazówki można łatwo i bezpiecznie zastosować poszycie dachu.

Instrukcje

• Ustaw po drabinie na stabilne i poziom powierzchni do dachu. Upewnij się, że po drabinie jest co najmniej 3 metrów wyższa niż dachu. Umieścić na szelek bezpieczeństwa, zgodnie ze wskazówkami producentów i wspinać się.

•Bezpieczny wspornik dachu z dachu szelki bezpieczeństwa do najwyższej części środkowej kratownicy. Zabezpieczyć go przez przybiwszy go z gwoździ w każdym gnieździe. Pasek szelek bezpieczeństwa do supportu nailed dachu.

•Umieścić pierwszy kawałek sklejki. Pierwszy kawałek sklejki należy umieścić na jednym końcu dachu na krawędzi. Miejsce to jest pion i nawet na krawędzi. Zabezpieczyć go w miejsce przez wbijania gwoździ poszycie 2 1/2-calowy. Start poprzez umieszczenie paznokci na każdym rogu, upewniając się, że paznokci zabezpiecza poszycie do wiązarów dachowych, a następnie paznokci co 6 cali.

•Umieścić pozostałych pierwszy wiersz sklejki umieszczając go nawet z krawędzi dachu i pion przed rata kawałek sklejki, aż do końca. Zainstaluj te wyższe, przesuwając je do zainstalowanych dolne.

•Kawalki nadmiar kawałki sklejki. Asystent wciśnij jeden koniec linii kredy, gdzie należy wyciąć nadmiar i przystawki linii kredy do znaku sklejki. Przycięta sklejki z Piły.

Porady & ostrzeżenia

  • Zadzwoń do działu budynku i sprawdzić, jakie materiały są do kodu dla Twojej lokalizacji.
  • Powiedz dachowe dostawcy wobec wygłosić swoje sklejki do dachu, aby upewnić się, że można wyeliminować konieczność sklejki do dachu.
  • Można użyć pistoletem na gwoździe do przybijania szybciej. Jeśli nigdy nie zainstalowano izolację przed, jednakże pistoletem na gwoździe daje złudne poczucie bezpieczeństwa i może przegapić kratownice i zabezpieczyć sklejki.