Jak to zrobić w miejscu naprawy zaworu wysokiego ciśnienia

Systemy kotłów funkcji wysokociśnieniowy zawór, który pomaga zapobiegać zbyt duże ciśnienie w układzie. Wyższe ciśnienie steam jest skompresowany i wymaga mniejszej objętości. Dla obniżenia ciśnienia steam jest rozwinięty i wymaga więcej objętości. Wielkości zaworu zależy od maksymalnego kotła i ciśnienie pracy systemu. Jeśli masz uszkodzenie wysokociśnieniowy zawór, można naprawić na miejscu bez konieczności usunąć wszystko.

Instrukcje

•Zamień kotła lub inne urządzenia, gdzie znajduje się zawór wysokiego ciśnienia. Znajdź obszar na rurze gdzie odbywa się uszkodzenia i skontrolować poziom uszkodzenia.

•Measure rozmiar cracka na zawór z centymetrem. Otworzyć się wiadro hydraulicy Kit i rozłożone to crack w zaworze palcami. Niech putty hydraulika suche przez przynajmniej jedną godzinę.

•Wrap taśmy hydraulicy wokół putty. Nacisnąć ÉÅdla mocno przeciwko rury i dokręcić ręcznie. Owinąć go wokół rury wiele razy do wycieku jest całkowicie pokryte.

•Inspect rury i sprawdzić, czy innych przecieków lub pęknięcia. Powtórz ten proces z putty i taśmy, aż zostaną usunięte wszystkie pęknięcia w linii.