Jak zrobić ocynkowanej kosza Sadzarka

Ocynkowane puszek i wiader w szereg dużych rozmiarów i zrobić naprawdę fajne plantatorów. Widziałem te puszki obsadzone się byliny poza sklep obuwniczy w Seattle, wypełnione zioła na patio restauracji i uprawy warzyw na dachu. Te trwałe pojemniki są łatwe do konwersji do donic wszystko, czego potrzebujesz jest Wiertarka i oszczędzić kilka minut.

Instrukcje

• Pacjent może przekonwertować stare ocynkowane puszek i wiader do donic lub zakupu nowych w sklepie. Krótsze, kucać wiaderek działa dobrze na więcej płytkie zakorzenione rośliny, w tym kwiaty jednoroczne i sałata. Wyższy śmietniki zrobić wielkie kontenery na większe rośliny, włącznie z pomidorów, papryki, pnąca fasola i nawet owoców drzew.

•It jest ważne, aby dodać otwory drenażowe do dolnej części kontenerów, ponieważ rośliny rosną najlepiej w dobrze odsączone gleby. Aby dodać otwory, pasuje wiertarkę z odrobiną jeden czwarty calowy przeznaczona do wiercenia poprzez metalowe (jak trochę tlenek tytanu). Flip pojemniki nogami i wywiercić otwory na całym dole w strukturze sieci (miejsca na otwory około 5 cali od siebie). Na wyższy puszki (30 litrów i większych) może również chcesz uogólnienia szeregu otworów na stronie około 1 stopy od spodu. Zapobiec dostania się do trawy lub ogród przez wiercenie na twardą powierzchnię i zamiatania opiłki niezwłocznie opiłki metalu.

•Płyta pojemniki są naprawdę ciężkie, gdy wypełnionych ziemią, więc pamiętaj przesunąć je na stałe do domu przed dodaniem gleby. Podczas wypełniania pojemników z doniczki mix, należy zostawić miejsce 2-calowy między górnej części gleby i krawędzi pojemnika (gwarantuje to będziesz miał pokój do wody rośliny). Wcześniej zwilżyć gleby przez dodanie wody i mieszanie go wokół aż posiada ten sam poziom wilgoci jak gąbka wilgotne, załamał się. Teraz jesteś gotowy do roślin!

Porady & ostrzeżenia

  • Nie ulec pokusie, aby użyć ziemi ogród w pojemnikach. To może być wolna, ale nie drenażu dobrze, gdy umieszczone w pojemnikach.