Domowej roboty napędzane silnikiem rowery

Istnieje wiele sposobów można dostosować, pedał roweru do Motorowe rowerowy. Istnieją pewne zestawy, które można dać rower moc elektryczna motoroweru. Jednakże istnieje kilka różnych sposobów można wyposażyć swój rower z silnikiem ciężko zasilany, że wyśle na rowerze skompresowanie razem jak stary styl kosiarka silnik zasilany przejdź wózki z dzieciństwa.

Chainsaw silnika

Najbardziej logicznym sposobem wydaje się strój silnika piły łańcuchowej. Pilarkę i roweru na moc łańcucha. Wszystko co musisz zrobić jest nauczyć się ustabilizować aparat z tyłu roweru, znaleźć prawidłowego łańcucha, który będzie dopasowanie pilarkę i tylne koło i zrobić trochę badań zanim pójdzie na drodze. Oczywiście to będzie trochę bardziej skomplikowane, ale to podstawowe pojęcia.

Problemy bezpieczeństwa

Niektóre problemy, które mogą wyniknąć z piłą łańcuchową motocyklowym zasilany byłby fakt, że dostanie to bardzo gorąco bardzo szybko. Jeśli masz nieszczęście przypadkowo dotknąć silnika, podczas gdy jest uruchomiony, może to oznaczać, że niektóre spalony nogi co najmniej.

Problemy z paliwa

Również wziąć pod uwagę fakt, że trzeba będzie, paliwa i sposób ustawienie przepustnicy z obsługi barów, więc może ocenić, jak szybko pójdzie. Większość tych problemów mogą być rozstrzygane z rower przekładni zmiany biegów (technologia przepustnicy na piłą łańcuchową jest bardzo podobny do biegów na rowerze).

Korzyści

Najbardziej oczywistą korzyścią jest fakt, że zamiast się wysilać podczas jazdy, możesz po prostu uruchomić swój silnik chainsaw i go. W zależności od mocy silnika możesz dostać rower go dość szybko.

Alternatywy

Inne alternatywy dla domowej roboty rower silników obejmują chwastów zjadacze i dmuchawy do liści. Jednakże dmuchawy do liści są nieco rzadsze. Jeśli chcesz zatrzymać od paliwa, zawsze możesz spróbować podłączyć silnik elektryczny do roweru, ale to musiał być wystarczająco silne, aby napędzania roweru z Tobą na to.