Jak zarządzać flotą samochodów z GPS idealna Google Maps

Jak zarządzać flotą samochodów z GPS idealna Google Maps

Zarządzanie flotą samochodów może być duże zadanie, zwłaszcza podczas trudny wobec utrzymywać ślad od ich fizycznej lokalizacji. Google Maps z szerokości geograficznej jest wyjątkowy sposób udostępniać swoją lokalizację rzeczywisty-czas ze znajomymi. Ten sam system mogą być modyfikowane trochę pozwala korzystać z tego systemu do śledzenia floty pojazdów.

Instrukcje

• Pobierz za darmo Google mapy na urządzeniu przenośnym. Trzeba będzie Google Maps ze współrzędnymi. Google Maps z szerokości geograficznej jest dostępna dla urządzeń z systemem Android z mapy w wersji 3 i powyżej, urządzenia Blackberry, Symbian urządzenia, urządzenia Sony Ericsson i urządzenia Windows Mobile 5 +. Google Maps jest dostępne za pośrednictwem rynku aplikacji. Google Latitude można także dostęp przez przeglądarkę na telefonie iPhone lub iPod Touch.

• Włącz współrzędne w urządzeniu. To zrobić naciskając ikonę "Szerokości" na urządzeniu. Na iPhone i iPod Touch przejdź na stronę szerokości geograficznej, przy użyciu przeglądarki.

• Umieść urządzenie w samochodzie, który ma być śledzone z kierowcą.

• Zaloguj się w witrynie Współrzędne Google za pomocą komputera do śledzenia urządzeń i samochodów, to jest w. Możesz zarejestrować się na swoje konto w witrynie Współrzędne aby zobaczyć, gdzie jest telefon jeśli telefon jest zalogowany do swojego konta. Jeśli masz wiele telefonów i samochody, można przypisać każdej różnych kont e-mail a następnie dodać je do listy przyjaciela, aby zobaczyć, gdzie są one wszystkie.Dodawanie adresu e-mail jest wykonywane podczas pierwszej aktywacji przez telefon lub można je zresetować dzwoniąc do operatora telefonu. Na iPhone chcieliby po prostu Zaloguj się na stronie mobilnego z innego adresu e-mail. Znajomy układ Google Maps zobaczymy z ikony reprezentujące lokalizacje samochodów.