Jak wynająć dom w Poconos

Poconos – pasmo górskie w północnej Pensylwanii. To popularny kurort wypoczynkowy o każdej porze roku. To ma spadek liści i narciarskich ośrodków, jak również szeroki wachlarz możliwości pieszych, rowerowych i kemping. Jeśli chcesz odwiedzić Pocono góry przez dłuższy czas, może chcesz wynająć dom w okolicy.

Instrukcje

• Obliczenia szacunkowe koszty, bez obudowy kosztów. Może to obejmować karnetach narciarskich i lekcje (Jeśli odwiedzasz w zimie) koszty żywności, sklep z pamiątkami, gaz i inne koszty podróży. To daje dobry pomysł bieżące budżetu.

• Dowiedzieć się, ile jesteś skłonny wydać na Wynajem domu. Istnieje szeroki wachlarz opcji, z ekskluzywnym hideaways (które są dość kosztowne) na małym, pokornym bungalowy. Określić, ile możesz wydać i ile będzie udział wszystkich stron (jeśli idziesz z innych rodzin lub przyjaciół).

• Badania domów w okolicy. Rozpocząć wcześnie---około sześć miesięcy z góry. Najlepszym miejscem do rozpoczęcia jest z osobistych odniesień. Posyłać na zewnątrz macki w strefę wpływów. Zapytaj znajomych, członków rodziny, kolegów i znajomych o wizyty w obszarze. Zapytaj o stawki czynszu, lokalizacji i miejsc do uniknięcia.

• Prowadzenia badań online. Istnieje wiele miejsc, które oferują Wynajem mieszkań w Poconos. Spróbuj określić, jakiego rodzaju domu szukasz (ile pokoi, jak blisko do niektórych obszarów, Przedział cenowy, liczba łazienek, itp.) przed rozpoczęciem wyszukiwania. Zawężenie wyników wyszukiwania.

• Wybierz określonego obszaru na którym się skupić. Niektóre obszary obejmują: Delaware Valley, Lehigh Valley, Pocono jezior i gór Endless. Wszystkie obszary mają zalety i wady. Zdecydować, co większość odwołań do Ciebie: atrakcje turystyczne, rekreacji na świeżym powietrzu, restauracji i sklepów.

• Zawęzić listę potencjalnych domów dla dwóch lub trzech. Mają dwa lub trzy kopie zapasowe, zbyt, zwłaszcza, jeśli będę podróży w popularnych sezon (lato, w Poconos). Skontaktuj się z właścicieli lub zarządzania firm. Zapytaj o ceny i dostępność.

• Wybierz strona oparta na osobistych preferencji i cena. Zamek w rezerwacji co najmniej trzy lub cztery miesiące wcześniej, jeśli będę odwiedzając w sezonie.