Dlaczego potrzebujesz iPod Dock?

Od chwili powstania firmy Apple iPod stał się cieńsze i mniejsze, dodając kilka nowych funkcji, imponujące. Nowoczesne iPody mają dotknąć tęcza zdolność, można odtwarzać filmy, wyświetlać zdjęcia i nawet dostępu do Internetu. Mimo wszystko, co potrzebne do działania urządzenia, całkowicie wyposażony w iPod, istnieją jakieś przydatne Akcesoria opcjonalne. Jednym z tych elementów jest Apple Universal Dock.

Synchronizacji iPoda

Prawdopodobnie najbardziej przydatną funkcją Apple Universal Dock jest możliwość podłączyć do stacji dokującej do komputera PC lub Mac za pośrednictwem portu USB i synchronizacji iPoda do komputera iTunes oprogramowanie. Synchronizowanie muzyki transfery, który został niedawno nabyty do iPod, jak również filmów, podcastów i listy odtwarzania. Po prostu Podłącz stację dokującą do portu USB komputera, umieścić ten iPod dok i Otwórz program iTunes i automatycznie rozpoczyna się proces synchronizacji.

Naładować iPoda

Istnieją dwa sposoby, aby naładować iPoda z Apple Universal Dock. Pierwszy występuje równocześnie, gdy iPod jest synchronizacji z iTunes. Porty USB również przewodzą prąd elektryczny, i iPod pobierze automatycznie po umieszczeniu na stacji dokującej, zakładając, że dock jest podłączony i komputer jest włączony. Inna opcja pozwala naładować iPoda bez synchronizacji, podłączając do stacji dokującej do Apple USB Power Adapter, który jest sprzedawany oddzielnie.

Podłączyć do głośników

Apple Universal Dock można podłączyć do głośników za pomocą kabla audio stereo. Pozwala to użytkownikom na odtwarzanie muzyki z iPoda za pośrednictwem domowego systemu stereo, pod warunkiem, że użytkownik ma stereo z wejść analogowych niezbędne. Kabel nie jest dołączony do stacji dokującej, jednak Apple zawiera pilota zdalnego sterowania, tak, że użytkownicy mogą kontrolować iPod z dużej odległości.

Podłącz do telewizora

Kupując Apple kabel Composite AV lub kabel AV Komponent firmy Apple, użytkownicy mogą nawiązywać połączenie Universal Dock do telewizora. Podłączanie stacji dokującej do telewizora pozwala oglądać filmy lub zdjęcia z iPoda na ekranie telewizora. Użytkownicy mogą także skorzystać z kabli AV firmy Apple połączyć się stereo, i oba kable z Apple USB Power Adapter.

Jeden rozmiar pasuje do większości

Uniwersalny Adapter Apple będzie pasował najbardziej iPods przy użyciu plastikowej Dock Adapter, który jest wymienne. Universal Dock jest wyposażony w kilka adaptery zaprojektowane, aby pasowały większości iPods, wliczając w to iPod Mini, iPod Classic i iPod Touch. Jednak użytkownicy iPod Nano i iPod Shuffle musi kupić konkretnych stacji dokującej dla tych szczególnych iPody.