DIY garaże drewniane

Drewniany garaż musi zawsze opierać się na długowieczność w umyśle. Wprowadzenie dodatkowej opieki do procesu zapewni, że twój projekt będzie trwać tak długo, jak to zrobić. Spędzić dodatkowy czas na Fundacji i szkielet garażu, i możesz być pewien, że integralność projektu będzie wytrzymać elementy czas i zapewnić bezpieczne miejsce do przechowywania swoje samochody lub inne potrzeby przechowywania.

Fundacja

Wlać stopki garażu 12 centymetrów grubości i 16 do 24 cali szeroki. Położyć 1/2 cala zbrojenia poziomo w stopce przed możesz wlać beton. Lay zbrojenia na cegły lub prętów zbrojeniowych krzesła, tak, że zbrojenia nie dotykać brud. Zainstalować pionowych prętów zbrojeniowych w stopce każdego 4 nogi. Zbrojenia wzmocnienia fundamentów po zakończeniu ściany--czy beton blok lub betonie.

Fundacja

Świeckich betonowego na stopce 32 cali wysokie. Jeśli instalacja bloków betonowych, upewnij się, że pionowych prętów zbrojeniowych, który zainstalowano w stopce rozciąga się do bloku komórek. Wypełnić komórki bloku, na które rozciąga się zbrojenia betonu. Włóż śruby do betonu i upewnij się, że śruby są pion i plac do poziomej górnej części ściany muru. Dodać 4-calowy WPR bloków na ścianie bloku.

Ściany, dach i Siding

Rama ściany za pomocą 2-na-4 graty. Ramka na dole ściany za pomocą obróbce drewna. Dołączyć ścian do Fundacji przez wstawienie śruby do doprzodu wywierconych otworów w płytce ściany--dole ściany. Rama ściany na 16-calowych centrów. Dołączyć 1/2-calowy sklejki lub płyty OSB (ukierunkowanych wiórach deska) do ściany przed możesz stanąć ściany; to ułatwi budowę.

Rama dachu na 24-calowy ośrodków, a pochwa dach z płyty OSB poszycie. Umożliwia krawat paznokcie razem i osiem grosz poszycie dachu do mocowania poszycia pokładu klipy. Zainstalować gonty asfaltowe lub metalowe pokrycia dachowe na warunki atmosferyczne drewna garażu.

Pokrycie ściany z zewnątrz siding, takich jak winyl, drewna lub masonite.