Roślin kwiatowych we wrześniu

Wiele roślin kwiatowych są długo przeszłości kwitnących jak letni wiatr w dół i upadek Krosna w kalendarzu. Jednak, różne gatunki roślin nie kwitną aż do dziewiątego miesiąca lub nadal kwitnący do września, dając krajobrazu opcje, które urozmaicić swoją nieruchomość z koloru, aby przejść wraz z wymiana liści. Tych roślin kwiatowych września obejmują bylin zielnych, krzewy i winorośli.

Ice Plant

Państwa z ciepłych zim wsparcia roślin lodu (Delosperma cooperi), gatunek z Afryki, który kwitnie od czerwca do września. Odpowiedni jako roślina okrywowa, bo rośnie tylko do 3 cali, ice plant jest wiecznie w południowym klimacie, która stanowi maty roślinności. Lód roślina kwiaty przypominają purpurowe stokrotki. Lód roślina wymaga gleby suche i na pełnym słońcu; rośnie ono na obszarach ubogich drenaż doom jego szanse na przeżycie.

Woodbine

Użyj woodbine (Clenatis virginiana) w strefach USDA 3 przez 8 do jego jesień efekt kwitnienia, z września prawo w jej okres kwitnienia. Woodbine jest liściastych, uprawy winorośli na 20 stóp i może służyć jako wspinaczka winorośli lub jako roślina okrywowa. Woodbine jest native do wschodniej części Ameryki Północnej i jej kwiaty pojawiają się począwszy od sierpnia, trwające do października. Pachnące kwiaty są białe. Woodbine rośnie w słońcu lub w cieniu, ale jego zdolność do rozprzestrzeniania się szybko jest zwyczaj, potrzebne do monitorowania.

Boneset

W zalesionym ogrodzie i w domku ogrody roślin boneset (perfoliatum Eupatorium). Ten Amerykanin rodzimych, hardy w strefach USDA 3 przez 8, rośnie do pomiędzy 4 i 6 stóp, dzięki czemu odpowiednie do granic wildflower. Boneset kwitnie od lipca do września, produkcji grupy białych kwiatów w górnej części roślin. Łodygi i liście są owłosione. Boneset wymaga wilgotnych obszaru, w którym rosną, ale nie wszystkie prawa w słońcu i cieniu. Boneset w kwiaty przyciągają różne motyle i one są dobre wzory dla suchej kwiat Kolekcje.

Siedem syn kwiat

Wszelkie utrzymujące się wciąż wokół motyle w wrześniu skorzystać z kwitnących kwiatów siedem syn (Heptacodium miconiodes). Krzew, pochodzący z Chin, jest najdalej na północ w strefy mrozoodporności roślin Departamentu Rolnictwa Stanów Zjednoczonych 5 odporne na zimno. Kwitnie pod koniec sierpnia i do września. Siedem syn kwiat wytwarza klastrów kwiaty białe, aromatyczne. Krzew ten rośnie do między 15 i 20 stóp, kiedyś przy postaci drzewa. Innym aspektem atrakcyjne kwiat siedem syn jest peeling kory, która jest tan i schodzi w paski.