Jak usunąć olej z poliestru z proszku dla niemowląt

Proszku dla niemowląt zawiera talku lub kukurydzianej, w zależności od marki, i zarówno wchłaniania płynów, w tym oleje. Może się zdarzyć, kiedy jest trudne lub niemożliwe do mycia materiał poliestrowy w pralce do usuwania oleju---na przykład, jeśli poliester jest Tapicerka meblowa. W tych przypadkach leczenia plam oleju z proszku dla niemowląt można usunąć większość oleju i miejscu będą mniej widoczne.

Instrukcje

•Sprinkle proszku dla niemowląt na miejscu oleju więc cały obszar jest objęty. Odstawić na pięć minut, a następnie szczotka z miękką szczotką, aby pozbyć się tłuste baby proszek. Niektóre z plamą prawdopodobnie nadal będzie tam w tym momencie.

•Pokrywa olej znowu z proszku dla niemowląt. Jeśli olej nasączone całą drogę tkaniny i można przejść na drugą stronę, stosuje się proszek na tej stronie, za pomocą opuszkami palców delikatnie pocierać ją.

• Zjechać na poliester z dnia na dzień, w proszku dla niemowląt. Rano za pomocą szpatułki z końcówką gumową usunąć większość proszku.

• Myj obszaru cicho z miękką szczotką, aby usunąć pozostałości proszku. Spójrz na miejscu. Jeśli to nadal wygląda jakby miała trochę oleju, ponownie proszku dla niemowląt świeże i pozostawić go na cały dzień.

Porady & ostrzeżenia

  • Starszym miejsca w które wysuszyły w tkaninę mogą być odporne na tej metody czyszczenia.