Co powoduje białe plamy w pomidory?

Co powoduje białe plamy w pomidory?

Pomidory są smaczne, świeże owoce paczka pełna substancji odżywczych, które mogą być zbierane prawo z ogrodu w lecie, plasterki się i rzucił w zielonej sałaty na zdrowy posiłek. Lub wybrać świeżych pomidorów ogród, umyć je i wrzucić je w garnku wrzącej ze świeżych ziół i przypraw zrobić pyszne zdrowe makaron sosem zalać świeżo ugotowany makaron. Ale aby uzyskać najlepsze z pomidorów, należy zapobiec ich staje się w białe plamy spowodowane przez choroby i pasożyty.

Zarażenia powodując białe plamy

Usunąć pomidory z pozdrowienie białe miejsca lub w które wyglądają jak tworzą się ubytków. Jest to spowodowane białe muchy, larwy i smród błędów wgryzają się w pomidor, lub zniesienia Larwa wewnątrz owocu. Najlepiej jest usunąć pomidor owoców z roślin, które są zakażone z tych owadów, więc nie zarażają innych owoców na pomidora. Aby usunąć zainfekowany owoców, starannie zdzierać to roślina i pozbyć się jej w daleko od ogrodu.

Choroby tej przyczyny białe miejsca

Sprawdź, czy pomidory w ogrodzie pokryte są rozmyte plamy. Oznacza to, że rośnie ze względu na ciepło, wilgoć, choroby, nadmiernego podlewania lub mokra Pogoda grzybów, pleśni i bakterii. Najlepiej jest usunąć wszystkie owoce z tych problemów, więc grzybów, pleśni i bakterii nie rozprzestrzenił się na inne owoce na zakład. Jeśli wszystkie owoce na pomidora mieć ten problem, usunąć je z ogrodu całkowicie przez kopanie im przez korzenie i podrzucając je.

Sunscald białe miejsca

Zbyt dużo słońca może spowodować pomidory do stają się białe i łuszcząca się, patrząc jak spalonej skóry. Sposób, aby zapobiec oparzenia słońce jest przez uprawy pomidorów w obszarze, który dostaje jakiś odcień, ale również ma tyle slonca, więc mogą rosnąć. Jeśli znajdziesz słońce oparzenia pomidory w ogrodzie to najlepiej wybrać je z roślin i usuwać z nich.

Kurz na pomidory

Zobacz, jeśli białe plamy na pomidory są spowodowane przez kurz lub ogrodowe gleby, suszenia i trzymanie się pomidory. Jeśli jest to pył lub ogrodowe gleby, to można łatwo można zmyć owoce delikatnie z węża ogrodowego, i owoców można pozostawić do wzrostu. Może nawet być w stanie delikatnie zetrzeć owoców z rąk.