Jak zrobić przesunięcia palacz

Dobrze skonstruowane palacz przesunięcia można zrobić wędzone środki spożywcze dla lat. Przesunięcia palacz jest zazwyczaj kuchenka z oddzielnym paleniska, gdzie ogień jest zbudowany w kształcie beczki. Tym ogniu gotuje żywności w niskiej temperaturze przez dłuższy okres czasu. Miłośników grilla odnoszą się do tego jako "niskie i powolne" Metoda gotowania. Procesu rozluźnia tłuszczu i ścięgien w najtrudniejszych mięs, zamieniając je delikatne i soczyste. Istnieje wiele materiały użyte do budowy przesunięcia palacz, łącznie z beczki ze stali nierdzewnej, pojemniki na śmieci i cegły. Palacze też mogą być budowane pod ziemią.

Instrukcje

Ustaw bębna lub wody podgrzewacz poziomo na popiół blok Fundacji i obrócić, aż panel dostępu podgrzewacz wody jest. Fundacji powinno być wystarczająco wysokie, więc nie musisz się zginać przez dłuższy czas do pracy nad projektem. Fundacja może być trzech do pięciu bloki żużlowe wysokie, tak długo, jak to osiągnie talii. Jeśli używasz Tambor, nie zobaczysz panel dostępu i może rozpocząć cięcie gdziekolwiek.

•Measure około trzech centymetrów od lewej i prawej krawędzi pojemnika i oznaczyć te miejsca. Przedłużenie znaku i narysuj poziomą drzwi z boku pojemnika. Drzwi powinny być mniej więcej jedna trzecia jednostka obwodu. Umieścić na okulary przed wyciąć.

•Kawalki drzwi z narzędziem skrawającym Dremel powoli, aby upewnić się, że cięcia jest proste. Uchylenie drzwi na później. Otwarcie będzie na szczycie palacz.

•Kawalki kwadratowy otwór na dole po lewej stronie kontenera. Jeśli używasz podgrzewacz ciepłej wody, pokroić innego otworu w panelu dostępu, który będzie służyć później do komina.

•Attach mniejsze pole stali, który może być paleniska z mniejszych palaczem lub nowej jednostki. Upewnij się, że otwór paleniska twarze otwór na końcu zbiornika. Użyj co najmniej dwóch calowy 3/4 śrub i nakrętek do paleniska w miejsce. Jeśli nie masz paleniska, można użyć mniejszych, ze stali nierdzewnej beczki, takie jak stare powłoki beczki piwa. Trzeba będzie wyciąć drzwi do powłoki beczki do ładowania paliwa palacz.

•Bend odcinek 6 cal stal przewodów pod kątem 45 stopni w górę i gięte koniec włóż palacz, więc znajduje się w pobliżu paleniska. Ten przewód powinien być płaski kawałek giętkie stali 1/2 cala, nie przewodu lub rur używanych do klimatyzatora. Ten kawałek będzie bezpośrednie dymu pod spodem żywności, cieplna stali, aby pomóc utrzymać spójne temperaturę gotowania i umożliwić dym się przewrócić żywności i wyjście do komina. Przewodu należy dobrze dopasowany do beczki i pozostawić około trzech centymetrów luzu pod nim na dym. Jeśli to konieczne, nacięcie prosty koniec więc kawałek przewodu jest około sześciu cali krótszy niż obszar gotowania.

•Measure aż 5 cali od górnej części poszycia przewodu i rozpocząć wiercenie otworów w tylnej części pojemnika. Otwory powinny być około 5 do 6 cali od siebie i powinien mieścić tuż pod pierwszym tnie Ci się do góry drzwi. Włóż śruby i nakrętki z podkładką do każdego z tych dziur.

•Umieścić czysty kawałek metalu ekspansji na tych śrub. To jest Twój obszar gotowania.

•Weld dwa zawiasy na drzwi i ościeżnicy. Śruby uchwyt na drzwi z 3/4 cala śruby i nakrętki z podkładkami.

•Kawalki otwór o średnicy 3-calowy na lewej stronie górnej części palacz. Jeśli nie ma miejsca, aby dodać 3 inch dziurę obok drzwi, trzeba będzie wyciąć ten otwór na drzwi. Rura kominowa włożyć ciasno do otworu. Użyć uszczelniacza odporne na ciepło, aby upewnić się, że nie ma żadnych pęknięć wokół krawędzi komina. Jeśli używasz podgrzewacz ciepłej wody, Cięcie rur, aby dopasować panel dostępu.

• Napełnij parafiną paleniska węglem drzewnym i światło. Kiedy gorące Węgle są białe, umieścić kilka kawałki drewna na górze i sprawdzać palacz na przecieki.