Wykrywanie gazu w domu

Wykrywanie gazu w domu

Choć większość amerykańskich domów wykorzystują gaz ziemny jako ogrzewanie podstawowe źródło, jeśli nie jesteś ostrożny, to potencjalnie śmiertelne. Tlenek węgla, lub CO, jest śmiertelnie chemicznych, które mogą budować w powietrzu wewnątrz domu. Ponieważ objawy zatrucia tlenkiem węgla są podobne do tych z grypy, nie może zrozumieć, że cierpi na to aż będzie za późno, więc nie polegać tylko na własne orzeczenia lub zmysł węchu. Detektora CO jest najbardziej skuteczną metodą wykrywania potencjalnie śmiertelnego gazu w domu, tak, że można dostać się do bezpieczeństwa w czasie.

Instrukcje

•Call licencjonowany fachowca, jak technik HVAC, sprawdzenie urządzeń raz w roku. Pamiętaj, aby uwzględnić gazowa w inspekcji.

•Sprawdź kominy, przewody kominowe i wentylacyjne do zapewnienia, że są one odpowiednio wentylowane. Na przykład może trzeba iść na dachu i upewnić się, że ptaki i gryzonie są nie zagnieżdżanie w kominie - może to spowodować śmiertelnie przeszkody.

•Zainstalować CO alarmy w każdej części sypialnej domu. Dotyczy to zainstalowanie jednej w sypialni i w przedpokoju poza sypialnia. Sprawdź je po co miesiąc, aby upewnić się, że baterie są pracy.

•Elementy swoje zdrowie. Objawy zatrucia CO są podobne do tych z grypy, ale bez rozwoju gorączki. Na przykład mogą wystąpić bóle głowy, zmęczenie i nudności. Jako CO zatrucie zaliczek może rozwinąć się zamieszanie i utrata koordynacji mięśni.

•Heed ostrzeżenie alarm CO. Jeśli alarm gaśnie, wyjść na zewnątrz do świeżego powietrza natychmiast i wywołać służb ratowniczych jak 911. Nie wprowadzać domu dopóki nie zostanie to polecone przez ratowników.