Co definiuje toskańskiej kolory?

Co definiuje toskańskiej kolory?

Aby dowiedzieć się, co definiuje toskańskiej kolory, patrzeć nie dalej niż Tuscany, Włochy. Odwiedzający znajdą tego regionu domów--i wsi--często zawierają ciepłe odcienie czerwone, złoto, zielonym i brązowym. Toskańskie kolory i style są inspirowane przez wszystko od stare meble z drewna i czerwonego wina do zielonych drzew i Złotego słońca.

Znaczenie

"Kolor jest pierwszy uwagę patrząc w stylu toskańskim," według forty. "Palety kolorów podstawowych pochodzi z krajobrazu i rolnictwa." Na przykład toskańskim stylu często zawiera kolory Znalezione w Cypr drzew, wyblakły marmurowe rzeźby, terakota dachówki, słoneczniki i chłodny błękit wody na gorące letnie dni. Toskańskie kolory odzwierciedla piękno krajobrazów. Takie kolory często wyglądają wyblakły lub są wyciszone stworzyć atmosferę Ponadczasowe piękno, takie jak poczucie komfortu starej toskańskiej willi może wywołać. Zamiast najjaśniejszego róże może zobaczyć subtelne moreli. Zamiast elektryczny blues to będzie miękkie blues z Morza Śródziemnego i wyciszony fiolety wiosenny lawendy.

Wystrój wnętrz

Jeśli planują Państwo ozdobić swój dom w stylu toskańskim, użyj barwach w odcieniach czerwieni, począwszy od rdzy do wina lub odcienie zielone od szałwia do oliwek. Takich neutralnych kolorach jak krem i brązowy również działa dobrze. Dla bardziej wesoły pokój wybierz żółty cytrynowy lub złota. Użyj winnic, gospodarstwa agroturystyczne i starożytnych miast jako inspiracja przy wyborze kolorów Toskanii. Należy tym samym tonem kolorów w palecie. Na przykład Burgundii działa dobrze z oliwek, ciepłe brązy i lekkie złoto, a rdzy jest najlepiej nadaje się do zieleni szałwii, blady złota i krem, według toskańskim domu 101. Dodać akcenty w taki wyciszonych kolorach Toskanii jako moreli i lawendy.

Toskańskie kolory często są łączone z tekstury, które Pozwolę sobie być dotykane. Ściany w Toskanii często są otynkowane ręcznie. Jednak można zastosować faux wykończenia do osiągnięcia warstwowe lub teksturowane wygląd. Za pomocą tej techniki do zmiękczenia ściany, wykończenia i inne powierzchnie pomalowane w kolorach Toskanii. Dodawanie tekstury do domu niezwykle przyjemna, mieszkał w uczucie.

Sztuka

Zrozumienie toskańskiej kolor zaczyna się krajobraz i rozciąga się przez obrazy historyczne oraz współczesne. Słoneczny złotych i żółci, zieleni i czerwieni obfitują w obrazach Toskanii. Zabytkowym toskański artystów używane naturalne elementy do tworzenia ich farby, gwarantując koloru w oparciu w przyrodzie. Takich współczesnych artystów, jak Paul Linda wykonaj tę tradycję. Paul, którego praca często skupia się na toskańskich krajobrazów, sprawia, że jej farby z gleby Verona, Włochy, stworzyć głębokie brązy, czerwienie terakoty, miękkich zielonych i żółte kremowa, zgodnie z jej strony.

Historia

Toskańskie kolory są integralną częścią stylu toskańskim. "Stylu toskańskim ewoluowały przez warstwy historii, biorąc podpowiedzi z najwcześniej etruskich łodzi metalu i ceramiki i oczywiście, z obfitym świecie włoskiego renesansu," zgodnie z ArtSparx.com. Reputacja artystycznych Toskanii--i jej stolicy, Florencja--jest zbudowany na piękne krajobrazy, jak również długą historię kreatywności w sztuce, architekturze, jedzenie i wino. Region ten był miejscem narodzin włoskiego renesansu i był domem dla takich wpływowych artystów jak Michał Anioł, Botticelli, Leonardo da Vinci oraz Giacomo Pucciniego. Kulinarny Sława obszar obejmuje znaczących czerwonych win, takich jak Chianti.

Względy

Toskańskie historia, kultura, żywności i wina się tej dziedzinie popularnym ośrodkiem turystycznym. Odwiedzający często powrotu do domu z planami odmalować w toskańskim stylu. "Pod słońcem Toskanii," Pamiętnik 1997 Frances Mayes o remont opuszczonego toskańskiej willi, a 2003 film na podstawie książki, przyczyniły się odnowić zainteresowanie toskańskiej wystrój domu.