Jak głośniki Bose 901 montażowe do systemu Bose Lifestyle III

Systemy stereo firmy Bose używać połączenia własności głośnik specjalna wtyczka i kabel unikalny do linii produktów audio Bose. Przewody i wtyki są trwale przymocowane do głośników i podłączyć do systemu Bose odbiornik z odpowiednich gniazd. Głośniki Bose 901 podłączyć do systemu Bose Lifestyle III przy użyciu tych wtyczek i kabli. Jeden z dwóch stereofoniczne głośniki Bose 901 zawiera wzmacniacz do kierowania zarówno głośniki, które łączą ze sobą. Jedno połączenie z systemu Bose Lifestyle materiały audio do obu głośników. System zawiera wszystkie niezbędne kable.

Instrukcje

• Podłącz na każdym końcu przewód głośnikowy 30-stóp do prawej i lewej głośniki naciskając prosto do gniazda. Gniazda prawego głośnika jest oznaczony jako "Wejścia" i gniazda lewego głośnika jest oznaczony jako "Do akcesoriów głośników."

• Włóż wtyczkę kabla czarny systemu do "strefy język 1" gniazda z tyłu odbiornika Bose Lifestyle i wepchnij ją na drugi koniec do gniazda z tyłu lewego głośnika naklejona etykietka "Z życia muzyka centrum."

• Podłączyć kable z tyłu odbiornika Bose i lewego głośnika do gniazdek elektrycznych.

Porady & ostrzeżenia

  • Podłączyć kable audio między głośnikami i odbiornik Bose Lifestyle przed podłączając sprzęt do energii elektrycznej.