Jak otworzyć piwo idealna Wine Bar w Los Angeles

Jak otworzyć piwo idealna Wine Bar w Los Angeles

Otwieranie piwa i wina bar w Los Angeles, Kalifornia, może być mądry, money making przedsiębiorstwa. Wspaniałość Hollywood i blask Beverly Hills przyciąga ludzi z całego świata do miasta. Jego duże i dobrze prosperującej populacji może dać paska sukcesu, których pragniesz. Alternatywnie alkohol licencje są często trudne do zdobycia--więc zacząć planowanie dla wszystkich uprawnień wcześnie w procesie upewnić się, że twój projekt pozostaje na harmonogram. "To jest bar biznes i nie pasek hobby," Scott Baird, pasek i koktajl konsultant.

Instrukcje

• Koncepcja planu. Zadaj sobie ważne pytania, takie jak: jaka atmosfera sie chce na moim pasku? Kto zatrudni? Jakie piwo i wino będzie służyć? Gdzie będzie zlokalizować bar? Jak będzie reklamować? Będzie moim barze służyć żywności? Należy pamiętać, że każda decyzja ma swoje plusy i cons. Pamiętaj, piwa i wina bar mogą mieć mniej wymogów licencyjnych niż pasek, który sprzedaje wszelkiego rodzaju alkoholu, na przykład, jednocześnie oferując menu będzie dodać koszty uruchomienia dramatycznie. Dyskutować i pewnie odpowie na wszystkie pytania konieczne z członków rodziny, partnerów biznesowych, prawników i innych pracowników zawarte przed przejściem.

• Zestaw do biznes planu. Obejmują wszystkie koszty uruchomienia na komputer szczegółowy arkusz kalkulacyjny. Konto dla każdego grosza, którą zamierzasz spędzić i jak będą to wydatki, tym gdzie masz zamiar znaleźć paska. Zakupu bar już w istnieniu może obniżyć koszty przebudowy wolnych budynku, na przykład, podczas gdy własne piwa wymaga zakupu piwa i przetwarzania sprzętu, które ewentualnie może podwoić lub potroić swoje wstępne przewidywane koszty.

• Zebrać pieniądze. Ubiegać się o kredyt biznes z zaufanych i ubezpieczonych instytucji finansowej. Prywatnych finansistów poprosić o pomoc. Przedstawić swój biznesplan i chodzić potencjalnych dawców finansowe przez pierwsze 24 do 36 miesięcy firmy, podkreślając, jak będą rosły pasek w sposób dla finansistów odzyskania ich funduszy. Znak formy ujawniania informacji z każdego prywatnego finansista, który sprawia, że go sobie sprawę, że ma żadnej gwarancji sukcesu i że ryzyko utraty jego całej inwestycji w przedsięwzięcia. Konsultacje biznesowe adwokaci przed przygotowanie i podpisanie dokumentacji.

• Kontakt w Kalifornii sekretarz stanu i franczyzy podatku Zarząd. Administrator powiedzieć, że jesteś zainteresowany otwarcie piwa i wina bar i chcą tworzą korporację. Proszę o wszystkie potrzebne aplikacje i dokumentacji. Prześlij wszystkie wypełnione formularze do franczyzy Rada podatkowa po dokumenty są gotowe. Zadzwoń pod numer 800-852-5711 lub napisać do franczyzy Rada podatkowa, PO Box 307, Rancho Cordova, CA, 95741-0307. Możesz odwiedzić oficjalną stronę dla formularzy online w ftb.ca.gov.

• Ubiegać się o licencję alkohol. Online przejdź do Kalifornii w departamencie alkoholu napoje kontroli strony internetowej, abc.ca.gov i kliknij na "aplikacja/wybór i formularze" link. Wybierz link "Stałe licencji aplikacji" i kliknij "Kontynuuj." Postępuj zgodnie z instrukcjami pozostałych do pobrania wszystkie potrzebne formularze. Wypełnić i zwrócić wszystkie formy do departamencie alkoholu napoje sterowanie. W Los Angeles wybierz numer licencji alkohol są dopuszczone do stosowania w jednym czasie. Skontaktuj się z administratorem o uzyskanie nowej licencji lub zakupu bieżącej licencji od innego właściciela firmy w Los Angeles. Wywołanie 916-419-2500 lub napisać do departamencie alkoholu napoje kontroli, 3927 Lennane Drive, Suite 100, Sacramento, CA 95834.

• Go to the website, LACounty.gov, to contact the Los Angeles Business License Offices of the Treasurer and Tax Collector. Wybierz "Zezwolenia na prowadzenie działalności" pod tytułem "Stosuje się do" po lewej stronie strony głównej. Pobierz i ubiegać się o licencję firmy Los Angeles, zwłaszcza, jeśli twój pasek zamierza służyć żywności. 213-974-2011 napiszesz lub zadzwonisz do biura upoważnić skarbnika i celnik, 225 N. Hill St., pokój 109, Los Angeles, California 90012.