FoodSaver nie próżni

FoodSaver nie próżni

Jeśli szukasz zaoszczędzić pieniądze na swoje miesięczne rachunki spożywczego, Zgrzewarka do folii FoodSaver może być warto inwestować w. Żywności, takich jak mięso, sery i pieczywo nawet może być uszczelnione hermetycznie w systemie FoodSaver aby zapobiec początku zepsucia. Mrożonki można zgrzewać zarówno do przedłużenia ich trwałości. Nawet najlepsze produkty będą miały problemy z wydajnością, ale czasami te kwestie są proste błędy, które można poprawić bez kosztownych napraw lub wymiany sprzętu.

Torby

FoodSaver systemy opierają się na specjalistyczne worki do uszczelniania żywność szczelnie i prawidłowo. Upewnij się, że używasz odpowiedniej torby. Podczas gdy niektóre systemy wymagają rolkach, innych systemów wymaga wstepnie WYCIETYMI torby. Zbadać torby na wszelkie wycieki lub otworów, ponieważ mogą one powodować FoodSaver nie do uszczelniania pakiet. Nigdy nie przepełniać worek FoodSaver, ponieważ może to spowodować żywności do wycieku podczas uszczelniania i zapobiec pobyt uszczelnione worka.

Niewłaściwe pozycjonowanie

Gdy FoodSaver uszczelnienia worek hermetyczne, maszyna jest ciągnięcie powietrza z worka. Ułożenie worka w maszynie i na blacie. Położyć torby płaskie na blacie z żywności wewnątrz worka jak najbardziej płasko. Worek powinien nie powiesić na blacie bo to może kolidować z maszyny możliwość wciągnąć powietrze od żywności.

Zimno w dół

FoodSaver jest automatyczny funkcja chłodzenia, który rozpoczyna się, gdy maszyna osiąga określonej temperatury, który nie tylko zapobiega worków z topnienia, ale również zapobiega maszyny z przegrzania i ewentualnie nieprawidłowego działania. Gdy maszyna jest zbyt gorąco, to zostanie automatycznie ochłodzić się na 20 minut, aż osiągnie bezpieczną temperaturę. W tym czasie maszyna nie będzie próżni. Sprawdź, czy urządzenie nie jest w trybie chłodzenia i czekać 20 minut przed trudny wobec używać FoodSaver ponownie.

Stosowanie niewłaściwego maszyna

Czasami produkt usterek z najprostszych powodów. Sprawdź, czy FoodSaver jest podłączony i że wylot, co to jest za pomocą funkcjonuje prawidłowo. Również zobaczyć, że krawędzie torby są pokrywane z oznaczeniami wewnątrz FoodSaver. Większość modeli FoodSaver posiada funkcję bezpieczeństwa, która będzie zapobiegać ich uszczelnienie jeśli worki nie są umieszczone na maszynie poprawnie. Upewnij się, że krawędzie torby są pokrywane z oznaczeniami wewnątrz FoodSaver i zobacz, jeśli mechanizm blokujący na FoodSaver jest zamknięta szczelnie i prawidłowo. Ponadto maszyna nie próżni pieczęć, jeśli to jest nawet nieco podniósł, więc upewnić się, że maszyna jest płasko na powierzchni.