Jak Test dla farb akrylowych

Jak Test dla farb akrylowych

Modelu twórców, artystów grzywny, malarze, detailers samochodowych i projektantów wnętrz, co mają do czynienia z malarstwem swoich produktów w taki czy inny. Mimo, że miały miejsce ogromne postępy w formułach, farby pozostaje wrażliwa na blaknięcie, barwienie, peeling i pękanie. Często kiedy wcześniej malowane element wchodzi w posiadanie, podstawy oryginalnej farby jest nieznany. Podczas odnawiania element malowane, wiedząc, jaki rodzaj farby używać często zależy od tego, czy oryginalny obraz był wykonane w akrylu lub farba na bazie oleju. Aby dowiedzieć się, jaki rodzaj farby był używany, przeprowadzić prosty test na danym obszarze niepozorny.

Instrukcje

•Regularnie czyść obszaru badania przez wycierania go z czyszcząco. Umożliwić obszaru do wyschnięcia.

•Dampen na tkaniny lub wacikiem z denaturatem. Pocierać zwilżoną szmatką lub wacikiem i z powrotem kilka razy na obszarze badawczym.

• Przeprowadź po stronie tkaniny lub bawełny piłkę, która była otarł farby. Jeśli kolor farby pojawia się na szmatki lub bawełnianych, oznacza to, że farba jest Akryl i na bazie wody.

•Podwójna wyboru testu przez również badania farba na bazie oleju. Wytrzeć obszar czyste pozostały alkohol. Zwilż czystą szmatką lub bawełny piłkę z terpentyną. Przetrzyj powierzchnie. Jeśli farba jest na bazie oleju, Terpentyna rozpocznie się rozpuścić go.

Porady & ostrzeżenia

  • Jeśli chcą zamaluj na bazie wody farby farba na bazie oleju, pokrycia całej powierzchni podkładu na bazie oleju. Podkład na bazie oleju, po wyschnięciu, przyjmie na bazie wody farby.