Ogrodnictwo strusia paproci

Ogrodnictwo strusia paproci

Cień Paprocie wypełnić w ciemnych, wilgotnych obszarów krajobraz gdzie inne rośliny chcą rosnąć. Paproć strusia kocha odcień, wilgotne warunki i tolerują zimnym klimacie, dzięki czemu roślina nadaje się krajobraz umiarkowany ogrodów. Zimno na uszkodzenia, ale wrażliwe na działanie nadmiernego ciepła, to paproci rozwija się w US Department of Agriculture roślin twardość strefy 3 do 7.

Światło i gleby

Roślin strusia Paprocie w pełnym cieniu lub półcieniu, w obszarze, gdzie ziemi pozostaje stale wilgotne przez cały rok. Bagienne lub wilgotne pomieszczenia piaszczysta jest idealny. Kiedy obsadzone w regularnych ogrodowe gleby, wody strusia Paprocie podczas upałów. Czuć się gleby na podstawie paproci. Kiedy zaczyna się wysusza, wody, aż gleba jest równomiernie wilgotne. Strusia Paprocie rosną najlepiej w warunkach gleby lekko kwaśne.

Wykorzystania krajobrazu

Roślin strusia Paprocie wzdłuż granicy obszarów w pełnym cieniu stworzyć bujne zielone tło dla innych roślin lub roślin masowo pod krajobraz drzew i krzewów. Rośliny rosną zwykle 2-3 metrów wysokości, gdy posadzone w ogrodzie lub krajobraz ustawienie. W środowisku naturalnym, w idealnych warunkach rosną do 6 metrów wysokości. Umożliwia dodawanie bujnej kolorów do obszarów cieniowanych staw i bagienne gleby wzdłuż strumienia łóżka tej wilgoci kochanie paproć.

Podział i materiału rozmnożeniowego

Strusia Paprocie rosną w kępach, które stopniowo rozprzestrzenił się przez podziemne rhizomelike system korzeniowy. Paprocie nie wymagają podziału rosną dobrze, ale rozbijając kilka kępy i ich sadzenia w nowych dziedzinach tworzy nowe rośliny bez kosztów zakupu nowych roślin. Podzielić strusia Paprocie na wiosnę. Ślizgać się łopatą lub ogrodem widelec pod korzenie i podnieś ją z gleby. Złamać paproci w sekcjach 4 cale szerokości lub większe i posadzić na tej samej głębokości w glebie. Zachować dobrze nawadniane podziałów, jak rozpocząć działalność.

Nawozy i ściółka

Nawozić Paprocie wiosną rozpoczyna się nowy sezon wegetacyjny. Wykorzystanie 14-14-14 formuły nawozów o przedłużonym działaniu. Zawsze stosować nawozów, jak wskazane na etykiecie pakiet. Warstwy mulczu dodaje materii organicznej w glebie, poprawy poziomu składników odżywczych i struktury gleby. Rozłożone warstwy 3 - do 4-calowej zgnił lub rozdrobnione liście, igieł sosnowych, trociny, kompostu lub obornika zaprawiony w okolicy podstawy Paprocie strusia każdej wiosny na początku sezonu wegetacyjnego.