Jak przygotować ogród roślinny

Swoje własne uprawy warzyw jest niezwykle satysfakcjonujące. Nie tylko będziesz miał dostęp do czystych świeżych warzyw i owoców, ale także zaoszczędzisz pieniądze i zasoby. A dbanie o ogród może wydawać się zastraszenia w pierwszym, cały proces jest łatwiejsze niż myślisz. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się jak przygotować ogród warzywny.

Instrukcje

•Research jakie warzywa są odpowiednie dla klimatu w Twojej okolicy. Jest to szczególnie ważne, jeśli planujemy ogródek warzywny, zamiast jednego uprawianych w pojemnikach. Jeśli mieszkasz obszar podatne na mróz lub silne deszcze i wiatry, trzeba będzie szukać warzywa, które nie łatwo złamać. Rośliny, które rosną w pobliżu podłogi, a nie pionowo, to Twój najlepszy wybór w tych przypadkach.

•Decide na szereg małych warzywa zamiast sadzenia nasion tylko jeden lub dwa z każdego gatunku. To jest lepsze dla gleby (ci powinien alternatywne rośliny każdego roku w celu ochrony jakości i bogactwo), a także zwiększa szanse na sukces, zwłaszcza jeśli jest to twój pierwszy ogród i masz bez doświadczenia uprawy różnych gatunków.

•Fertilize gleby co najmniej na tydzień przed sadzeniem rzeczywiste. Można zrobić z obornika, roślina żywność pigułki lub handlowych gleby. Jeśli przygotowujesz ogródek, upewnij się, że gleba dobrze wymieszać i pozostawić do powietrza przed włączam go i ponownie wymieszać. Powtórz tę czynność co dwa do trzech dni do czasu sadzenia.

•Plant nasiona warzyw, które mają pewne podobieństwa, jednocześnie rośnie, tych samych potrzeb dla gleby i pielęgnacji lub samym wymaganą ilość miejsca podczas wzrostu. To będzie łatwiej radzić sobie z szkodników i zaplanować zbieranie i przesadzania.

Porady & ostrzeżenia

  • Należy unikać środków chemicznych do ochrony Twojego ogrodu. Zamiast szukać opcji kontroli ekologicznej szkodnik.