Domowych środków czyszczących z żywności klasy nadtlenku wodoru

Nadtlenek wodoru jest popularne w leczeniu pierwszej pomocy, posiada również domowych zastosowań. Ten jest specjalnie tak gdy jest, wzoru spożywczym. Jedzenie grade nadtlenek wodoru jest w trzy procent stężenia, który jest stosowany głównie do pierwszej pomocy, w stężeniu 35 procent. Istnieje kilka sposobów używania żywności grade nadtlenek wodoru do domowych środków czyszczących.

W stanie nierozcieńczonym

Nierozcieńczony żywności grade nadtlenek wodoru może zabić grzybów i pleśni. Po prostu natrysk bezpośrednio na pleśń lub pleśni, niech się usiąść na 5 do 10 minut i Zetrzyj go. Nierozcieńczonego nadtlenku wodoru działa zejść głęboko do formy, aby go zabić, a następnie oczyszcza obszar, tak że pleśń nie mogą odrastać.

Miesza się z wodą

Połączenie trzech procent żywności grade nadtlenek wodoru i wody może przyczynić się do czyszczenia produktu i przedłużenie jego trwałości. Połączyć 4 uncje trzy procent żywności grade nadtlenek wodoru i qt. 1 wody w butelce ze sprayem, a następnie zastosować ją do swojej produkcji do zabicia bakterii, które mogą być obecne. To również zminimalizować skutki stosowania jakichkolwiek substancji chemicznych, wykorzystywane do produkcji, przy jednoczesnym zachowaniu jej już aktualniejsze.

Miesza się z sody oczyszczonej

Sody oczyszczonej i nadtlenku wodoru współpracować, aby usunąć plamy krwi z tapicerowane meble i dywany. Rozcieńczyć za pomocą trzech procent nadtlenku wodoru i pozostaw na 30 minut. Mix sody oczyszczonej i nadtlenku wodoru na pastę i stosować go na miejscu. Niech się usiąść na kilka godzin, aż pasta wysycha w plamę. Oczyścić pasty z odkurzacza i plamy powinny pochodzić z nim. Powtarzaj konieczne aż plamy i zapach zniknęły.

Względy

Jedzenie grade nadtlenek wodoru, którą można znaleźć w sklepach jest koncentracja trzy procent głównie zabiegi pierwszej pomocy, jak również dziwne czyszczącego. Wyższe klasy rozwiązania można znaleźć w sklepach specjalistycznych i online. Nigdy nie spożywać żywności grade nadtlenek wodoru, który może powodować poważne problemy zdrowotne. To jest kasa wobec używać zewnętrznie i nie zrobić krzywdy, gdy używasz go prawidłowo.