Jak zainstalować Cedar dom bocznica wokół drzwi

Jak zainstalować Cedar dom bocznica wokół drzwi

Kluczem do prawidłowego sobote cedr jest znak układu kurs w domu przed rzeczywiście rata wszelki półpasiec. To daje Ci możliwość dostosowania poziomu kursu wcześniej, więc wiesz, że będziesz być w stanie zainstalować półpasiec bez kończąc luki lub wyparcia. To pozwala na dopasowanie gonty bezproblemowo z wszystkie okna i drzwi jak również. Wykonaj poniższe czynności, aby dowiedzieć się jak to zrobić.

Instrukcje

•Futerał (wykończenia) wszystkie okna i drzwi przed kładzenie w górze bocznicy.

•Measure z punktu 1 cal poniżej górnej części Fundacji do górnej części ściany. Przeniesienie tego pomiaru do bieguna, historia. Podzielić pomiar na kursy ile ekspozycji dla każdego kursu. Cedr gontów zwykle mają od 4 do 7 cali ekspozycji, w zależności od preferencji.

•Walk w domu trzymając historię Polaka na tej samej wysokości do domu. Sprawdzić, że kursy dopasuje szczyty i DNA wszystkich okien i drzwi, dostosowując pomiarów na biegunie jako niezbędne.

•Mark oczywiście poziomy na ścianie, skoro jesteś zadowolony z układem.

•BEGIN sobote, zaczynając w rogach domu i pracy w kierunku środka. Zostawić 1/8 do 1/4 - cala przestrzeń między dachówkami i przesunięcie każdego kursu co najmniej 1 1/2 cala z kursu poniżej. Ta offset oznacza, że nie będzie miał pełnego gontem na każdy kurs, przed i po drzwi--użycia noża lub topór do podłużnie półpasiec więc pasują strumień w stosunku do obudowy.