Jak naprawić Keurig B100

Pewne problemy, które występują z Keurig B100 ekspres do kawy można zazwyczaj rozwiązać z trochę dodatkowej konserwacji. Na przykład fusy można czasami utknąć w "Igły wyjścia." Gdy to się dzieje, używasz specjalne narzędzie do czyszczenia terenów pozostałych. Jednak czasami gniazdka elektrycznego może zakończyć się niepowodzeniem po obwodzie staje się przeciążony, lub jakiegoś innego powodu. Naprawy mogą być minimalne, jeśli spojrzeć w obu tych obszarach po raz pierwszy.

Instrukcje

•Upewnij się, że koniec wtyk na przewód zasilający jest aż w gniazdka elektrycznego, a następnie włącz ekspres do kawy. Jeśli to nie zadziała, spróbuj innego gniazdka. Następnie należy nacisnąć wyłącznik na wypadek obwody były przeciążone. Jeśli twój ekspres do kawy nie działa, przejdź do następnego kroku.

•Sterowanie "Igły wyjścia" na twój ekspres do kawy z "Exit igły narzędzie do czyszczenia" dołączonej do urządzenia. Poszukaj "Okapnik" na dole i wewnątrz "K-Cup Holder Zgromadzenia." Umyć te elementy przy pomocy ciepłej wody i płynu do mycia naczyń. Następnie użyj czystą ściereczką zanurzony w gorącej wodzie do wycierania czyste wody wypełnienie obszaru "i" pokrywy.

•Sprawdź poziom wody, jeśli "Woda wypełnić wskaźnik" miga niebieska. Jeśli brewer jest pusty, wypełnić go do zalecanego poziomu. Należy uważać, aby nie przepełniać piwne.

Porady & ostrzeżenia

  • Parzyć w ciągu 60 sekund zamknięcia do "Brew szuflady" lub "Brew przycisk" automatycznie wyłączy się. Jest to domyślne ustawienie zaprogramowany, aby zapobiec wyjscia niechce ekspres do kawy.
  • Co sześć miesięcy, de-skali komputera Keurig B100 kawy do utrzymać go dobrze utrzymane i zwiększyć jego cyklu życia.
  • Należy upewnić się, że "Exit igły" za pomocą "Exit igły narzędzie do czyszczenia" i nie ręce. "Exit igły" jest ostry.