Kolory kwiat magnolii

Kolory kwiat magnolii

Magnolie są średnich i dużych kwitnienia drzew powszechnie spotykane w ogrodach w Stanach Zjednoczonych. Istnieje ponad 80 różnych rodzajów roślin drzewa magnolii macierzystego do wschodniej części Stanów Zjednoczonych i południowo-wschodniej Asia.The kwiaty drzewa magnolii są unikatowe w fakt, że nie mają prawdziwe płatki i działkami, ale zamiast tego są składa się z kompleksu struktury zwane tepals. Kolory kwiat magnolii są różne i może być bardzo żywe w kolorze lub zwykły.

Różowy

Różowy jest jednym z najbardziej popularne kolory kwiaty magnolii. Cieniu będzie się różnić od drzewa do drzewa. Kwiaty mogą być bladoróżowy do fuksja jasny kolor. Różowe kwiaty są najczęściej rośnie na talerzyk magnolia drzewo odmiany.

Biały/krem

Nawet częściej niż różowy jest biały lub kremowy kwiaty na drzewa magnolii. Te kwiaty będą zakresu w kolorze od czystego, stark biały krem prawie żółty stonowanych. Podobnie jak wszystkie inne kolory kwiatów magnolii biały i kremowy kwiaty są bardzo pachnące.

Fioletowy

Purpurowe kwiaty są mniej powszechne na drzewa magnolii i może służyć jako wizualnie przyjemny dodatek do Twojego ogrodu. Jak magnolia różowe kwiaty, fioletowe kwiaty będzie wahać się w cieniu od blado do tętniącego życiem.

Żółty

Kwiaty żółte magnolii są wśród najmniej wspólnego kwiaty znalezione na tych drzewach. Odmiany Magnolia motyl i Zięba złota magnolia produkują bardzo pachnące żółte kwiaty, które ciągną się nasion w kolorze czerwonym. Żółta magnolia kwiaty mogą być blada do bogatych w cieniu.

Połączenie

Kombinacja magnolia kwiaty zawierają więcej niż jeden kolor. Ogólnie rzecz biorąc połączenie kwiaty mają jeden kolor na bazie kwiatu, który stopniowo przejścia na inny kolor w górnej części kwiatu. Kombinacja różowe i białe kwiaty są bardzo powszechne na drzewa magnolii.