Najlepsze spraye pluskwa

Najlepsze spraye pluskwa

Pluskwy są owady, które żyją i paszy w i wokół łóżka. Żywią się krwią zwierząt stałocieplnych, w tym ludzi. W odróżnieniu od kleszczy pluskwy nie przekazuje chorób, ale ich ukąszenia mogą stać się swędzenie i czerwony. Czuwaj przeciwko tej plagi, zakupić skuteczne pluskwa spraye i stosuje je do materacy i inne meble.

Sterylizacji Fab pluskwa Spray

Sterylizacji-Fab pluskwa Spray jest produktem, który jest popularny wśród profesjonalnych exterminators. Jest skuteczny, a właściciele domów, którzy używają go na łóżku i inne meble są pewność uzyskania dobrych wyników. Jedną z zalet tego jest to, że jest zarejestrowany z EPA jako spray skuteczne pluskwa. Niszczy pluskwy na kontakt, jak również pleśń, pluskwa jaj, grzybów i pleśni. Spray jest szybko schnie i nie ma żadnych trwałych następstw.

Pronto zabija pluskwy Spray

Pronto zabija pluskwy Spray jest bestsellerem. Spray jest opłacalne, a także skuteczne w odpierania każdego potencjalnego zarażenia pluskwa. Ten produkt gwarantuje zabić pluskwy w kontakcie, i to nie pobrudzić wszelkie powierzchnie lub tkaniny, które są wody safe. Ten spray jest łatwy w użyciu, po prostu rozpylać go w miejscach gdzie ukryć pluskwy, takie jak ściany, zagłówki, szczelin, pęknięć i deski podłogowe.

JT Eaton 208W6Z pluskwa Spray

JT Eaton pluskwa spray jest idealny do stosowania na materace i bagażu spray zapobiegawcze pluskwa. To sprawia, że JT Eaton pluskwa Spray nie tylko skuteczne do użytku domowego, ale także dla podróżujących. Przed wyruszeniem do domu z miejsca docelowego spray produkt na bagaż aby zapobiec przewożonych Strona główna z Tobą kleszcze, pchły, pluskwy i karaluchy.

Pluskiew Bully

Bully Bed Bug jest naturalny spray pluskwa zabijanie formuły. Ono także ma dwojaki cel: zabija pluskwy i roztocza kurzu a także do czyszczenia powierzchnie tapicerowane i tkaniny. Ta formuła działa przeniknąć egzoszkielet pluskwy, dusi i odwodnienia owadów w ciągu kilku minut.