Jak wobec Test Paralizator

Pistolety są często wykorzystywane do ochrony osobistej przez cywilów, policjantów i personelu wojskowego. Chociaż istnieje wiele różnych rodzajów i kształtów (niektóre wyglądają jak smartfony i telefony komórkowe, niektóre wyglądają jak latarki, a niektóre nawet wyglądają jak tampony), wszystkie z nich działa w ten sam sposób: poprzez dostarczanie szoku, że można ubezwłasnowolnić lub odstraszania napastnika i ochronę.

To jest import wobec znać jak wobec test twój Paralizator tak, że zawsze jest gotowe, jeśli ty potrzebować wobec używać ono. Jest to szczególnie ważne wobec test twój Paralizator, jeśli siedział to przez jakiś czas w samochodzie lub na zimno, ponieważ bateria może mieć osuszony.

Instrukcje

Badania

•Trzymając Paralizator od ciała i zachować swoje palce co najmniej 1 1/2 cala z metalowymi stykami sondy na koniec jednostki. Kontakt z sondy, która wygląda jak dwa małe guzki metalu na koniec jednostki, jest częścią swojej Paralizator, który dotyka i dostarcza szok do wszelkich możliwych napastników.

To ważne, że nigdy nie Kieruj swoim Paralizator na siebie lub innej osoby podczas testowania baterii, aby uniknąć przypadkowo szokujące siebie ani nikogo innego.

•Najczęściej jednostki nie mają oddzielnych test tryb; po prostu Włącz swojego stun gun i ogień, wciśnięcie przycisku wyzwalacza dla około 1/2 sekundy. Jeśli się dłużej niż, ryzyko uszkodzenia kontakt sondy.

•Jeśli pistolet pracuje, zauważysz biały łuk energii elektrycznej na kontakt z sondy. Ponieważ prąd elektryczny nie ma ciała lub miejsce docelowe wprowadzić, to będzie koło wewnętrznie, tworząc białe łuku.

Jeśli nic się nie dzieje po naciśnięciu spustu, baterie w twój Ogłuszać Armata są prawdopodobnie martwy. Wymień baterie i ponownie przetestować. Jeśli twój Paralizator nadal nie działa, może warto rozważyć naprawę lub zastąpienie go. Zależności od tego jak stare są wiele paralizatorów pochodzą z gwarancją.

Porady & ostrzeżenia

  • Paralizatorów działają najlepiej, gdy ukierunkowane między napastnik szyi i biodra, w ich klatce piersiowej lub na swoich biodrach. Każdy z nas reaguje inaczej Kiedy uderzyć stun Gun; Niektórzy ludzie są niezdolnego do pół godziny, podczas gdy inni w ogóle nie ma wpływu. Już możesz dotknąć napastnik stun Gun, tym bardziej to wpłynie na ich.
  • Baterie Energizer i Duracell są znane, aby pomieścić ich opłaty przez długi czas. Obie marki są zalecane przez ludzi w obronie urządzenia.
  • Nigdy nie używaj przeciwko uzbrojony napastnik.
  • Nigdy nie przytrzymuj spust na więcej niż 1/2 sekundy. Jeśli przytrzymaj spust na dłuższy okres czasu, wewnętrznie podróży obecny będzie zdmuchnąć pistolet, czyniąc go bezużytecznym.
  • Niektóre Państwa ograniczyć stosowanie paralizatorów. Sprawdź stan poszczególnych pewne ograniczenia.