Jak zaplanować kuchnię ogród ziołowy

Jak zaplanować kuchnię ogród ziołowy

Ogród ziołowy kuchnia może być malutki skrawek ziemi zaraz za progiem kuchnia gdzie bywasz niektóre zioła przemiły przeznaczone do gotowania i pieczenia. Planując ogród kuchnia, należy wziąć pod uwagę ziół, które już chcą używać i tych chcieliby Państwo dowiedzieć się więcej na temat. Pamiętaj dodać kilka innych roślin, które korzystają z ich zapachów, takie jak lawenda i cytryna balsam. Po zakończeniu planowania Twojej kuchni ogród ziołowy, będziesz gotowy do roślin i ją urzeczywistnić.

Instrukcje

•Wybierz spot dla ogrodu więc wiesz rozmiar będziesz w pracy z. Wykres swój ogród ziołowy na papierze. Zrobić skali do diagramu, który pomoże Ci zaplanować rozmieszczenie zioła--1 cal równa się 1 stopa jest skali proste do wykonania.

•Consider różnych ziół, chcesz się rozwijać. Niektóre z najbardziej popularnych ziół obejmują, bazylia i Koper (roczne zioła); pietruszka (Biennale zioło) i oregano, majeranek, tymianek, szałwia, rozmaryn i mięty (wieloletnia ziół). Wybierz ziół, które będą rosły w średniej ogród gleby o średniej słońca i wilgoci potrzeb. Wyznaczyć część ogród ziołowy dla wieloletnie zioła i innej części dla rocznego ziół.

•Consult dotyczące sadzenia instrukcje dla każdego zioła chcesz roślin, aby dowiedzieć się jego odstępy, głębokość i innych specyficznych potrzeb. Upewnij się, że można zapewnić wystarczająco dużo miejsca dla każdej rośliny rosną na starsze rozmiar.

•Draw kwadrat lub prostokąt dla każdego zioła w diagramie, aby zaplanować rozmieszczenie i odstępów każdego zioła. Użyj skali stworzyć miejsce dla każdego zioła, z właściwych odstępów między wierszami i rośliny. Etykieta, każdy kwadrat lub prostokąt o nazwie zioło, którą on reprezentuje.

Wentylacji należy zachować puste miejsce lub dwa, aby dodać nowy zioła w kolejne sezony wegetacyjne jako swój ogród ziołowy kuchnia rozwija się i dojrzewa.