Jak zrobić swój własny pralnia chemiczna rozpuszczalnik dla odzieży

Jak zrobić swój własny pralnia chemiczna rozpuszczalnik dla odzieży

Wiele osób boi się szaty oznaczone "na sucho" ze względu na koszty i chemikaliów związane z komercyjnych pralnia chemiczna. A ty może od czasu do czasu-prać ręcznie wielu suchego czyszczenia elementów tylko, czasami pralnia chemiczna Metoda jest konieczne, jeśli chcesz zachować swoje ubrania patrząc świeże i czyste. Podczas domowej roboty pralnia chemiczna rozpuszczalników nie może być tak dokładny jak rozwiązań komercyjnych, tam są efektywne i bezpieczne sposoby junakować specjalne ubrania i zachować je patrząc ostry.

Instrukcje

Detergentu na bazie rozpuszczalnika

•Dilute regularne bezzapachowe prania w wodzie w stosunku 1 do 20. Jeśli twoim celem jest uniknięcie substancji chemicznych w regularne czyszczenie rozwiązania, wybierz detergentu, która jest oznaczona jako zielone lub przyjazny dla środowiska.

•DAB roztworze detergentu z ręcznikiem papierowym, całej odzieży, które chcesz oczyścić. Zwróć szczególną uwagę na obszary, które są przebarwieniu lub odbarwieniu. Miejsce odzieży w lekko wilgotną poszewkę na poduszkę. Wchodzisz w górę z poszewki na poduszkę i bezpieczne z agrafki.

•Umieścić poszewka w suszarni i zestaw ciepła na niskim. Niech poszewka ubrań na 20 minut. Usunąć ubiór z poszewka i zawiesić go w otwartej przestrzeni, więc może to powietrze.

Rozpuszczalnik na bazie otrębów pszenicy

•SprawdŸ rozwiązanie całkowicie wolne od substancji chemicznej przez mieszanie szklanki otrąb pszennych z białego octu. Dodać jedną kroplę octu aż otręby pszenne wiąże ze sobą w duże kępy.

•Umieścić ubranie trzeba oczyścić w suchej poszewkę na poduszkę. Dodać kępy otrębów pszenicy i klapki na otwarcie poszewki. Energicznie wstrząsnąć Poszewka na minutę lub dwie, więc otręby pszenne sprawia, że kontakt z całe ubranie.

•Wyjąć odzieży z poszewki na poduszkę i wstrząsnąć od wszelki nadmiar otręby.

Porady & ostrzeżenia

  • Utrzymać stan odzieży, sprawdzając, czy to za jakiekolwiek szkody, takich jak brak przycisków, złamane zamki lub małe rozdarcie każdego czas czyszczenia go.
  • Użyj tych metody czyszczenia na tylko przedmioty tkaniny. Nie próbuj używać z wełniane lub skórzane elementy.