Jak naprawić faucet dripping podwójny uchwyt łazienka

Jeśli masz podwójny uchwyt łazienka faucet, który po prostu trzyma kapanie, winowajcą jest często wadliwe podkładki. Rozebranie bateria do zmiany jego podkładki często będzie rozwiązać problem.

Instrukcje

• Odszukaj i wyłączyć dopływ wody ciepłej i zimnej do baterii, że idziesz do pracy na. Po zaopatrzenia w wodę jest wyłączony, otwórz ciepłej i zimnej klamki na kran. Uwaga: Jeśli nie możesz otworzyć (włączyć) uchwyty nie będziesz w stanie wydostać łodygi.

•Pry wskaźnik czapki z góry każdej obsługi, przy użyciu standardowego śrubokręta i umieścić je na bok. Pod czapki wskaźnik jest zestaw śrub (zwykle krzyżowy). Usunięcie każdej śruby. Po śruby są obecnie, można usunąć uchwyt delikatnie ciągniemy na każdego z nich. Kiedy uchwyty są wyłączone są pozostawione z tylko bateria łodyg. Aby usunąć łodygi bateria, użyj klucz nastawny, umieszczając go na rowkach na łodydze i obracając przeciwnie do ruchu wskazówek zegara.

•Examine pnia, skoro już go. Powinny istnieć dwa pierścienie "o" wokół z boku pnia i gumową na dolnej części łodygi. Użyj na skraju swojego standardowego śrubokręta, wzdłuż rowka gdzie siedzieć "pierścienie", aby usunąć "o-ring". Śrubokręt krzyżakowy umożliwia usunąć śrubę, która posiada podkładkę na macierzystych.

•Włożyć "o" pierścienie i uszczelki na łodygach z powrotem do ciała baterii (po usunięcie i zastąpienie ich). Dokręć dół regulowane klucz, przy pomocy ruchu wskazówek zegara. Ponownie zainstalować uchwyty, ponownie zainstalować śrubę, ponownie zainstalować wskaźnik czapki, bateria uchwyty wyłączyć i ponownie włączyć dopływ wody.