Osuszacz Ebac instrukcje

Ebac specjalizuje się w produkcji jednostek osuszacz, które usuwają nadmiar wilgoci z powietrza z siedzibą w Wielkiej Brytanii. Osuszacze powietrza firmy są dostępne w różnych rozmiarach i wykończenia, nawet w drewniane wykończenie sprawia, że jednostki pojawiają się bardziej jak Mebel niż urządzanie domu. Operacyjne Ebac osuszacz jest stosunkowo prosty proces.

Instrukcje

• Ustaw pionowo osuszacz Ebac przez co najmniej 2 godziny przed rozpoczęciem pracy po raz pierwszy.

•Podłącz moc przewód do jednostki i podłączyć do pracy zasilacza. Włączyć przełącznik zasilania na "On".

•Wybierz opcja żądaną kontrolką. "Auto gospodarki" jest zalecane dla niskie zużycie energii, podczas gdy "Auto" jest zalecane dla operacji większość czasu. Alternatywnie "Ciągłe" jest zalecane w bardzo wilgotnym klimacie lub gdy poziom wilgoci w domu jest zbyt wysoki.

•Wybierz kontroli "Impuls", jeśli chcesz zapewnić osuszania dodatkowych działań, takich jak w czasach bardzo wilgotnej pogodzie. Zmienić "Fan Speed" na "Cichy" ustawienie, jeśli chcesz do urządzenia zużywają mniej energii i być cichszy podczas operacji.

•Zamień Wyłącz i odłącz urządzenie po użyciu. Otwórz pokrywę pojemnika wody i usunąć zbiornika z wodą. Pusta woda ze zbiornika, Spłukać czystą wodą i ustawić z powrotem do urządzenia.

•Regularnie czyść filtr na bieżąco dla uzyskania najlepszej wydajności. Zdejmij pokrywę filtra z tyłu jednostki i wyciągnąć filtr. Mały odkurzacz umożliwia usunąć nadmiar brudu, kurzu lub gruzu i wymienić filtr w jednostce. Zamknij pokrywę dostępu filtr.