Jak znaleźć próbki projektant sprzedaż w Los Angeles

Jak znaleźć próbki projektant sprzedaż w Los Angeles

Nic nie sprawia, że dedykowany shopper szczęśliwszy niż znalezienie legendarny projektant oryginałów w cenach sprzedaży. W Los Angeles, doświadczonych kupujących głowy do centrum rynku Kalifornii. Oferuje ponad 1000 salonów do handlu na 13 piętrze, jest centrum przemysłu mody zachodniego wybrzeża, gdzie kupujący zakup projektant linii domów towarowych i butików całego kraju. Zwykle budynek jest otwarty tylko dla hurtowych nabywców, ale na niektóre dni, publicznego jest zaproszony w sklep dla próbki i przekroczenia do 80 procent od ceny detalicznej. To nie tylko najlepsze miejsce w mieście, aby znaleźć niewiarygodne okazje na najnowsze mody, to jak za kulisami wyprawę w branży mody w Los Angeles.

Instrukcje

• Sprawdzić na stronie internetowej centrum rynku Kalifornii (. californiamarketcenter.com) dla daty i godziny nadchodzące próby sprzedaży. Ogólnie rynek jest otwarty dla kupujących-sprzedaż hurtowa w ostatni piątek każdego miesiąca, od 2011 roku. Sprzedaży częściej występują w listopadzie i grudniu.

• Przygotować dużo chodzić i odwiedzenia wielu setek salonów. Sklep odzieży mody we wszystkich kategoriach--od sportowej na couture--i dla mężczyzn, kobiet i dzieci. Szukać skarbów dla domu, zbyt, w tym luksusowe prezenty i AGD. Należy pamiętać, że nie każdy salon jest otwarty dla publiczności, a większość ubrań będzie dostępne w rozmiarach próbki tylko.

• Przynieść własne torby na zakupy, zwłaszcza jeśli masz zamiar spędzić godziny spacery i zakupy. Wnieść gotówką, bo większość salonów że wolę inne formy płatności.