DIY: Podjazd poszerzenie

DIY: Podjazd poszerzenie

Jeżeli trzeba wstawić dodatkowy sterownik lub większych pojazdów, poszerzenie podjazd jest proste rozwiązanie Jeśli istniejących nawierzchni jest zbyt wąski. Czy istniejące podjazd jest betonowa z asfaltu, betonu lub innego materiału, przy użyciu układarki do ekspansji dodaje kontrastu i styl. Brukarze Instalacja jest również w możliwości dla początkujących i doświadczonych zrób to majsterkowiczów podobne.

Instrukcje

•Lay liny wzdłuż boku podjazd, który chcesz rozwinąć. Określić szerokość niezbędne rozszerzenie z taśma pomiarowa i korzystania z tego numeru do miejsca lin od krawędzi podjazd, dodając 2 cale na krawędzi umocowania. Na przykład jeśli istniejące podjazd pasuje jeden samochód i chcesz poszerzyć aby zmieścić dwa, całkowita szerokość powinna być 16 do 22 metrów.

•Użyj pik i wykopów motyka usunąć wzrostu i 12 cali wierzchniej warstwy gleby z ziemi w liny. Szufelka brud na tarp do wypełnienia na nisko położonych obszarach stoczni. Począwszy od końca miejscu w pobliżu domu, kopać spójne stoku i 1/8-calowy na metr do dołu Płyta przyłączeniowa, więc powierzchnia wody płynie ku ulicy.

•Tamp Płyta przyłączeniowa kilka razy ze strony manipulacje dopóki jest odporna na ciśnienie.

• Napełnij parafiną witryny z 8 cali 3/4-cala agregacji i ubić ją. Pomiar głębokości układarki podjazd i pozostałe głębokości między żwir i powierzchni istniejących podjazd. Czy kontynuować dodawanie żwir aż pozostała przestrzeń jest równa pluszowa głębokość nawierzchni cala. Ubić drugiej warstwy żwiru.

•Umieścić paski PVC lub krawędzi metalowych ograniczenia przeciwko ścian wewnętrznych. Zapiąć paski przy wbijaniu 9-calowy trawnik skoki przez szczeliny wzdłuż dolnej.

•Pour łóżko 1-calowy żwiru, piasku nad kruszywa, a gładka go z zarządu.

•Butt pierwszy brukarz dosunięta do krawędzi istniejącego podjazdu na dole strony. Ustaw obok Brukarze strumień w stosunku do pierwszego planowanego wzór jak w jodełkę lub kosz splot. Dotknij każdej sekcji z młotka więc Brukarze są nawet ze sobą i istniejących podjazd. Ustawienie układarki do całej witryny jest objęte w dalszym ciągu.

•Pour polimerowych brukarz piasek nad ekspansji. Wsuń go do wszystkich różnic między Brukarze miotłą sztywny sklep. Ubijać piasek i dodając do stawów są pakowane w dalszym ciągu. Szczotka poza wszelkie pozostałe piasku i węża powierzchni lekko. Polimeryzowany piasek jest mieszane z specjalne spoiwa, które przylegają do cząstkami piasku, tworząc silniejszy, długotrwałe stawy, które nie będzie nosić daleko tak szybko, jak czysty piasek stawów. To również zmiękcza w wilgotnych Pogoda, pozwalając większej elastyczności jako ziemi zmiany.