Jak rozwiązywać problemy z Briggs idealna Stratton

Rozwiązywanie problemów z silnikiem i utrzymania silnika są ściśle związane z zadaniami. Jeśli ukończysz utrzymania silnika potrzebne, nie trzeba będzie rozwiązywać problemy z silnikiem. Najczęściej spotykane problemy są związane z świece zapłonowe, wymiana oleju silnika, wymiana filtru paliwa i czyszczenie lub wymiana filtrów powietrza. Modyfikując problemy ze świecy zapłonowej, oleju, Filtr paliwa i powietrza filtry, jednocześnie poprawi silnik uruchomienie problemy. Jeśli świecy zapłonowej musi być zastąpiony, silnik automatycznie uruchomi się lepiej. Jeśli filtr powietrza i paliwa filtr są zatkane, czyszczenie lub wymiana im pozwoli silnika działać lepiej.

Instrukcje

• Start silnika i pozostawić na kilka minut na rozgrzewkę. Wyłączyć silnik. Odłącz wtyczkę iskra i zachować przewodu świecy od świecy zapłonowej. Wziąć bagnetu z tubą oleju i wytrzeć czystą ręcznikiem papierowym. Odkręcić korek spustowy oleju i umożliwić olej silnikowy do zatwierdzonych olej kontener. Gdy zbiornik oleju silnika jest pusty, zainstaluj ponownie korek spustowy oleju. Odkręcić olej filtr i zgodnie z prawem miejscowym. Nanieść niewielką ilość świeżego oleju do Nowa Uszczelka filtr oleju aby pomóc tworzyć dobre uszczelnienie. Zastosować filtr oleju do silnika do miejsc Uszczelka przeciwko adapter filtr oleju, a następnie włącz go ponownie włącza ½-¾. Upewnij się, że silnik siedzi poziom. Wytrzeć obszar wypełnienia olej czysty z ręcznikiem papierowym, aby usunąć gruz. Wlać olej silnikowy 10W30 świeżego oleju tubą. Ten aparat będzie posiadać 62 do 64 uncje oleju. Po dodaniu oleju, poczekaj chwilę i sprawdzić poziom oleju z bagnetu. Poziom oleju powinien być na pełny znak (F) na bagnecie. Dodać więcej ropy, w razie potrzeby. Zastąpić bagnetu i zaciśnij go.

•Wyjąć świecy zapłonowej z narzędziem świecy zapłonowej. Sprawdzić odstęp elektrody na nowe świecy zapłonowej z narzędziem gapping świecy zapłonowej. Różnica powinna być równa 0.030 cali. Zainstalować nowe świecy zapłonowej z narzędziem świecy zapłonowej. Ponownie podłącz przewód świecy zapłonowej.

•Drain zbiornik paliwa do zbiornika paliwa zatwierdzone. Ściśnij występy zacisk węża wraz z parą szczypce do odłączyć przewody paliwowe od filtra paliwa. Slajdów zaciski dół węże od filtra paliwa. Sprawdź przewody paliwowe do pęknięć przecieków paliwa i wymienić przewody paliwowe, jeśli znajdują się jakieś problemy. Podłącz przewody paliwowe do nowy filtr paliwa. Slajdów zaciski do filtra paliwa aby węże podłączone do filtra paliwa.

•Wyjąć powietrza filtr okładka i usunąć filtr wstępny pianki i filtr powietrza z ich mieszkania. Jeśli filtr powietrza jest bardzo zabrudzona lub zniszczona, należy go zastąpić nowy filtr. W przeciwnym razie wybierz dirt off filtra. Wypłukać filtr wstępny pianki z ciepłą wodą i mydłem łagodnym danie. Umożliwić pianki filtr wstępny do wyschnięcia. Ponowna instalacja filtrów i Załóż pokrywę filtra powietrza.

Porady & ostrzeżenia

  • Często należy sprawdzić poziom oleju.
  • Nie próbuj regulacja gaźnika siebie. Jeśli uważasz, że gaźnika musi być dostosowane, wziąć silnika do wykwalifikowanego serwisu sprzedawcy.