Identyfikacji domu pająki

Na widok pająka wyścigi po podłodze zwykle wysyła dreszcze płynie w górę iw dół kręgosłupa właścicielem domu do wynajęcia. Istnieją wielkie wielu różnych gatunków pająków w Ameryce Północnej. Jednak te, które dotyczą z reguły ludzie najbardziej są te, które prowadzą trujących ukąszeń. Chyba że są specjalnie szkolony do badania pająki, trzeba by prawdopodobnie mikroskopem, aby określić różnicę między większości rodzajów pająków nietrujący. Jednak nie jest zbyt trudne, aby powiedzieć, które z nich są niebezpieczne.

Wspólny dom pająki

Chociaż wszystkie pająki Ameryki Północnej są trujące do pewnego stopnia, prawie wszystkie z nich albo brak toksyczności lub gryzienie moc nieszkodzenie do tkanek ludzkich. Wspólny dom pająki jak wilk pająki i lejka internetowych pająki są często mylone z bardziej niebezpiecznych gatunków i zabił bez dużo prowokacji. Chociaż identyfikujące jednego pająka z następnego może wydawać się trudne zadanie, faktem jest, że trzeba tylko wiedzieć jak rozpoznać dwóch typów pająków wobec utrzymywać ty i Twoja rodzina kasa.

Wdowa pająki

Powszechnie określa się jako czarnej wdowy, pająki te opakowanie potężny ładunek toksycznych. Są one łatwo identyfikowane przez ich stalowy czarny zewnętrzny, nogi długie, cienkie i kształt klepsydry. Choć kobieta black widow pająki są na ogół strumień czarny, mężczyźni i bardzo młody może mieć biały lub żółty pasek. Kobiece czarnej wdowy również mają tendencję do czerwona plama pod brzuch i może się rozwijać tak duży, jak 1 1/2 cali długości.

Brown Recluse pająki

Wiele nieszkodliwe pająków są zdezorientowani z brown recluse pająki. Jednak można łatwo zidentyfikować brązowy pająki przez skrzypce kształt swojego ciała. To dlatego, że są one powszechnie określa się jako "fiddlebacks." Ich kolor waha się od jasno beżowego do ciemnego brązu, a oni zwykle rosnąć nie większe niż 2 lub 3 cm.

Zabijanie pająki

Chociaż większość ludzi migawki na widok każdy rodzaj pająka, to zawsze najlepiej, aby oprzeć się pokusie, aby zabić ich bezkrytycznie. To może wydawać się sprzeczne z intuicją, ale dzięki czemu niektóre pająki żyć i rozwijać się nawet może pomóc chronić Ciebie i Twojej rodziny z więcej zagrożeń gatunków. Wiele pająków nietrujący mają tendencję do konkurowania z gatunków niebezpiecznych nad terytorium. Niektóre gatunki faktycznie zabić i jeść jadowite pająki. Kiedy pająki są zabijane lub usunięte bez uprzedzeń, niektórych gatunków czasami są w stanie rozmnażać się. Chociaż może to być trudne do zaakceptowania, faktem jest, że to lepiej mieć wiele nieszkodliwe pająki w domu niż nawet jednego trujące.