Jak wziąć dzieci do Griffith Park w Los Angeles

Griffith Park jest premiera parku w Los Angeles. Park oferuje liczne atrakcje dla dzieci, w tym takie słynne atrakcje jak Los Angeles Zoo i Obserwatorium Griffith. Tam jest karuzela, przejażdżki na kucyku i miniaturowe kolejowego Muzeum. Z trasy rodzinne i wiele możliwości, pikniki rodziny może spędzić co najmniej kilka dni pełni przeżywa parku.

Instrukcje

• Zlokalizować Griffith Park na mapie miasta Los Angeles. Dokonywać rezerwacji w miastach, które granicy parku. Burbank i Pasadena są prawdopodobnie najlepsze opcje. Uwaga bliskość parku do Universal Studios.

• Odwiedź każdej porze roku, ale należy pamiętać, że latem oferuje większość światła dziennego i zapewnia najlepsze warunki pogodowe.

• Wziąć dzieci do ogrodu zoologicznego w Los Angeles. Planują Państwo przyjazd po otwarciu zoo. Tam jest symboliczną opłatą. Mniejsze niż zoo w San Diego wizyta ten L.A. ogród zoologiczny można zakończyć w ciągu 5 godzin. Zoo posiada obszerny zbiór zwierząt parzystokopytnych, naczelne i gadów (zobacz poniższe zasoby).

• Opuścić zoo i odwiedź karuzela lub kucyk jeździ. Znajduje się na trasie park zoo oraz Obserwatorium, te atrakcje zapewnia relaksującą atmosferę dla rodziców podczas, gdy dzieci są się bawić. Stoły piknikowe są obfite.

• Zdecydować się na wizytę w muzeum miasta podróży, który zawiera miniaturowe parowóz pociąg jeździć. Pociągiem i Muzeum zwykle przechowują te same godziny jak zoo, więc chyba to odwiedź planowane jest oparty na wycieczkę zoo, tych atrakcji może być zamknięty. Zarówno pony jeździ i jeździ pociąg oferują Wielkiej dywersji aż do zmroku, gdy konieczne jest wizyta w Obserwatorium Griffith.

• Odwiedź Obserwatorium Griffith. Wznosi się nad Los Angeles, Obserwatorium to musi odwiedzić dla każdego rodzica, biorąc ich dzieci do parku. Wewnątrz są duże wyświetlacze naukowe obejmujące wszystko, od geologii do astronomii. Wahadło huśtawki pod wnętrze rotundy i pokazuje ruch planety. Obserwatorium oferuje wiele praktycznych działań dla dzieci. Na obiad są sklepy poza sprzedażą żywności komfort. Jeśli chcą bardziej znaczące taryfy, Western Avenue jest minut (zobacz poniższe zasoby).

• Po pobycie w Obserwatorium aż do zmroku. Kupić bilety na planetarium show. Istnieją również bilety na widok planety przez olbrzymi teleskop w kopuła na górze.

• Spędzić dłuższy czas na dachu Obserwatorium na przepiękny widok na Dorzecze Los Angeles. Widok jest szczególnie imponująca poniżej nocne niebo.