Jak podpiąć Kicker Cvr napisy do zwykłych głośników

Jak podpiąć Kicker Cvr napisy do zwykłych głośników

Podpięcie subwoofery Kicker CVR (CompVR) do istniejących głośników w systemie stereo samochodu nie jest kwestią typu plug and play. Te głośniki niskotonowe są wysokiej wydajności, głośniki żądny władzy, które wymagają wzmacniacz. Dodanie tych subwooferów do pojazdu stereo wymaga od użytkownika do pierwszego zakupu wzmacniacza, który pasuje do głośników. CompVRs się w 8-, 10-, 12 - i 15-calowe modele; Każdy z jego własne zasilanie. Kicker zaleca stosowanie wzmacniaczy produkowane przez nią.

Instrukcje

• Montażu CompVR w bagażniku samochodu. Zamontować wzmacniacz jako blisko obudowy subwoofera jak to możliwe; zwiększa to wydajność.

Kable audio RCA są używane do przesyłania sygnałów audio.

Podłącz przewody audio RCA do wyjść preamp na jednostce głowy pojazdów. Pamiętaj, aby dopasować biały biały i czerwony z czerwonymi.

• Uruchomić kabel RCA do wzmacniacza i podłączyć je do wzmacniacza "Audio" porty.

• Połączenie drutu mówca wzmacniacz pozytywny "głośnik/audio out" terminal. Podłączyć drugi koniec tego przewodu do pozytywną moc głośników terminalu. Podłączyć drugiego drutu mówca wzmacniacz negatywne "głośnik/audio out" terminal. Podłączyć drugi koniec tego przewodu do negatywnych moc głośników terminalu. Ten proces należy powtórzyć dla każdego dodatkowego głośnika.

• Połączenie przewodu zasilającego do wzmacniacza + 12 V moc terminali. Połączyć drugi przewód zasilania wzmacniacza ziemi lub negatywnej energii terminalu. Podłączyć inne końcówki tych przewodów do akumulatora w samochodzie. Pamiętaj, aby upewnić się, że przewód pozytywne łączy pozytywne terminal i ujemny ujemny.

• Uruchomić pojazd i badania nowych instalacji.