Jak usunąć klej do płytek ceramicznych z wanną

Jak usunąć klej do płytek ceramicznych z wanną

Klej do płytek ceramicznych jest zaprawa wykonana z cementu do obligacji suche płytek bezpośrednio do podłogi lub ściany. Gdy płytki są instalowane na ścianie łazienki lub podłogi, zaprawy może staje się rozmazany na wannie, pozostawiając plam i odbarwień wanny. Bo zaprawa jest mocny klej, to powinien być natychmiast usuwane z wanną. Już zestawy zaczynu, tym trudniej będzie usunąć. Na szczęście wszystkie zaprawy do fugowania klej może być usunięty z wanny z niektórych czyszczenia rozwiązań i technik.

Instrukcje

Klej do płytek ceramicznych świeże •Wipe z wanną z gąbką zwilżoną w wodzie. Woda złagodzi klej nawet więcej, dzięki czemu może być całkowicie usunięte.

• Marża kielnia jak najbardziej płasko i następnie zeskrobać: tyle klej, jak można z wanny. Klej do płytek ceramicznych, która wyleczyła ma więcej niż jeden dzień będzie musiał być zeskrobuje. Jeśli klej nie może być zeskrobuje, to trzeba być zmiękczane z substancjami chemicznymi.

•Umieść na plastykowych rękawiczek i maska do sztucznego oddychania. Otworzyć wszystkie okna w łazience na prawidłową wentylację.

• Nakładać niewielką ilość kwasu solnego do kleju, zgodnie ze wskazówkami na opakowaniu. Zaschniętych resztek kleju z kielnia margines.

•Moisten Myjka z wody. Przetrzeć wanny dokładnie z myjka do usunięcia kwasu solnego.