Jak malować meble "Trudnej sytuacji"

Jak malować meble "Trudnej sytuacji"

Meble trudnej sytuacji jest sposób aby nowsze meble i sprawiają, że wyglądają stare lub wyblakły. Tego typu wygląd jest najczęściej znaleźć w stylu shabby chic i francuski kraj. Wielu specjalistycznych sklepów i butików sprzedawać meble trudnej sytuacji, która jest wysoko wyceniony. Tego typu meble można łatwo odtworzyć z trochę farby i kilka technik.

Instrukcje

Jak malować meble "Trudnej sytuacji"

•Nałóż malarze tape i gazety tkaniny lub obszarów, które nie leczone. Pozwoli to uniknąć plam i uszkodzeń.

•VLounge pozwala wykonywać meble kawałek i delikatnie. Piasek, wystarczy, aby uzyskać oryginalny lśniący kończyć się kawałek. Pozwoli to nowe farby do przestrzegania dobrze.

•Umieść na okulary ochronne i ciężkich kurtka chronić się przed luz dowolnego obiektu ciężkie kołysanie i bicie.

• Napełnij parafiną skarpetka duże lub małe poszewka z umiarkowanie ciężkich przedmiotów takich jak garstka gwoździe, śruby i nakrętki. Różne elementy stworzy niepowtarzalny wgniecenia i dings. Zaczynają się uderzyć lub pokonać meble energicznie w rogach i brzegach---tej pomocy w trudnej sytuacji wygląd.

•Distress meble kawałek dalej pędzlem dłutem i drutu. Wziąć dłuta i dodać małe wcięcia do krawędzi i powierzchni górnej. Wziąć szczotki drucianej i utworzyć rowki i szczeliny.

•Dodaj warstwę farby pędzlem i obejmujące cały kawałek dokładnie. Pozostawić do całkowitego wyschnięcia.

•Sand cały kawałek lekko---piasek off więcej wokół krawędzi i narożników. Wytrzeć wilgotną ściereczką i pozostawić do wyschnięcia.

•Umieścić cienką warstwę przyciemniane Bejca do całego utworu---to stworzy antykami wygląd. Pozostawić do wyschnięcia.

Porady & ostrzeżenia

  • Dla bardziej brudny elegancki wygląd---pomalować kawałek białego lub pastelowe i pominąć wykończenie drewna plama. Jeśli oryginalny kolor mebli jest czarne lub ciemne wykończenie, pozwalają na kolor do pokazania przez antyczne wygląd zakłopotany. Pomyśl, gdzie najbardziej chcieliby dinged mebel. Nogi, ramiona, boki i górnej są często najbardziej zużyty lub trudnej sytuacji dobrze używanych mebli. Jest to dobra zasada należy pamiętać podczas trudny wobec osiągnąć wygląd zakłopotany. Należy uważać, aby nie uderzyć meble zbyt trudne lub poważnie uszkodzić go. Użyj szybkiego ruchu---szybko i energicznie.
  • Po niepokojących meble twarde obiekty, należy uważać, aby chronić ręce i palce---to zapobiec urazom. Za pomocą odpowiedniej wentylacji podczas malowania i za pomocą papieru ściernego. Wybierając miejsce na zewnątrz w suchym miejscu jest dobrym wyborem.