Jak zbudować napięcie pręta

Jak zbudować napięcie pręta

Napięcie pręta jest szybki i łatwy sposób, aby zawiesić firanki na okno rozmiar. Większość zasłony prysznicowe również odbywają się w miejscu przez napięcie pręta, który rozszerza się zmieścić między ścianami. Montaż prętem napięcie może być szczególnie przydatne, jeśli mieszkasz w mieszkaniu gdzie istnieją ograniczenia na rodzaj sprzętu można nakleić na ścianie.

Instrukcje

•Measure wewnątrz otworu gdzie obejmować będzie napięcie pręta. Podzielić to pomiar na pół i dodać 6 do 12 cali do niego. Będzie to na długość dwóch kawałków laskę napięcie.

• Odwiedź sprzętu lub domu poprawy sklepu i kupić dwa metalowe rury według obliczeń w jednym kroku. Obie probówki powinny być różnej wielkości, więc można przesunąć jeden wewnątrz drugiego.

•Wybieranie na mocne sprężyny że zmieści się wewnątrz większej tubie.

•Attach gumowa Zaślepka do jednego końca każdej probówki. Wstawić sprężynę w otwartym końcem duże rury. Wsuń nieograniczonej koniec małe rurki do dużych rur.

• Wyciągnąć dwa kawałki napięcie pręta do siebie do ściśnięcia sprężyny. Zestaw jeden koniec pręta do wewnątrz otworu jesteś obejmujące. Linii drugi koniec tak, że pręt tworzą linię prostą na otwarcie gdy rozszerza się. Powoli uwalniają wiosny do pręta dopasowany przeciwko obu stronach otworu.