Jak zaprojektować ogród mieszkania

Jak zaprojektować ogród mieszkania

Jeśli mieszkasz w mieszkaniu może masz balkon, patio, okno dialogowe lub nie ma miejsca w ogóle do uprawy w ogrodzie. Jeszcze radość ogrodnictwo nie powinno występować odmowa mieszkańców apartamentu. Oto kilka wskazówek, jak zaprojektować ogród mieszkania.

Instrukcje

•Jeśli wszystkie masz jest okno, a następnie można zaprojektować ogród przy użyciu tyle światła, jak okna będzie oferować. Można ustawić tacę na podłodze lub tabela i wypełnić go z żwiru. Następnie znaleźć kilka garnków, które komplement do wystroju wnętrza. Wypełnić doniczki z roślinami, które będą rosły również wraz ze światła z okna ekspozycji. Należy użyć kombinacji wzrostu nawyków. Wybierz co najmniej jeden roślina wzrost wysoki, pianina i co najmniej jeden zakład że wycieki z puli kaskadowo w kierunku podłogi.

•Jeżeli masz okno dialogowe, można rozwijać kwiaty i nawet mało. Jeśli pole ma bezpośrednie słońce przez co najmniej pięć lub sześć godzin mogą rosnąć pomidory, zioła, nawet papryki i bush fasola wśród innych warzyw. Aby uczynić go bardziej ozdobne, wymieszać w niektórych kolorowych kwiatów rocznych jak zinnias, bratki lub pachnące czas.

•Jeżeli masz szczęście wystarczy mieć miejsca na balkon lub patio, można rozszerzyć na pomysł okno dialogowe. Po raz kolejny będzie stworzenie ogrodu kontenera. Jeśli masz silne wiatry, wybierz ciężkie garnki, które nie cios. Jeśli twój patio lub balkon jest sąsiad na dole, może chcesz ustawić się tace złapać nadmiar wody, więc to nie kapać na tych poniżej. Ponownie światło będzie dyktować, co może się rozwijać. Ale z większych doniczkach mogą rosnąć rośliny większe i z więcej miejsca, możesz mieć więcej odmian w swoje wybory.

•Płyta podstęp sukces z ograniczonej przestrzeni ogrodu jest twórczo zorganizować swoje rośliny. Również upewnić się, że rosną rośliny, które będzie rozwijać z oświetlenia, wody rośliny prawidłowo i dać swoje znakomite gleby rośliny doniczkowe i drenaż. Aby twój ogród piękny, projekt pojemniki ozdobne, rośliny o różnych rozmiarach i kontrastowe kształtów i kolorów i cieszyć się, rzucając w jakiś ciekawy wystrój jak posągi, wiatr chimes, Wiatrowskazy lub zegara. Możesz zaprojektować swój własny ogród mieszkania i cieszyć się zabawą ogrodnictwo nawet z ograniczenia przestrzeni mieszkania.